94 bin liralık saat siparişi!

'Diriliş: Ertuğrul' dizisiyle yıldızı parlayan ve son oynadığı reklam filminde kendinden çok söz ettiren Engin Altan Düzyatan, dünyanın en popüler ve pahalı saatlerinden biri olan Patek Philippe Nautilus sipariş ederek kendini ödüllendirdi.

Advert

94 bin liralık saat siparişi!
Advert

Sabah Gazetesi yazarlarından Bülent Cankurt köşesinde Engin Altan Düzyatan'ın dünyanın en popüler ve pahalı saatlerinden birini sipariş ettiğini yazdı.

Takabilmek için iki yıl bekleyecek!

TRT 1'deki 'Diriliş: Ertuğrul' dizisiyle yıldızı iyice parlayan ve en son Vakıfbank'ın reklam yüzü olan Engin Altan Düzyatan'ın kendini ödüllendirdiğini öğrendim. Vakıfbank ile 6 milyon liraya imza attığı söylenen ünlü oyuncu, kendisi için dünyanın en popüler ve pahalı saatlerinden biri olan Patek Philippe Nautilus sipariş etmiş. Ancak Düzyatan'ın ödülüne kavuşması için yaklaşık iki yıl beklemesi gerekiyor.

TAMAMEN EL YAPIMI

Çünkü tamamen el yapımı olan ve sınırlı sayıda üretilen saat için bekleme sırası var. Bu arada hepiniz saatin fiyatını merak ediyorsunuzdur, hemen söyleyeyim: 

24 bin 100 İsviçre Frangı. (Bugünkü kurla yaklaşık 94 bin TL) Düzyatan'ın, dünya yıldızlarının da bileğini süsleyen ve çoğu erkek için arzu nesnesi olan saati şimdiden hayırlı olsun...

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LAÜ’de “Telin Ruhu: Sanatta Aforizmalar”
LAÜ’de “Telin Ruhu: Sanatta Aforizmalar”
Eski Büyükelçi Asaf İnhan, hayatını kaybetti
Eski Büyükelçi Asaf İnhan, hayatını kaybetti