Advert

İşte Survivor'da adaya veda eden o isim

Advert

İşte Survivor'da adaya veda eden o isim
Advert

Survivor'da kim elendi sorusu sevilen programın takipçileri tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor'da bu akşam kritik bir eleme gecesi heyecanı yer aldı. Bu hafta iki dokunulmazlık oyununda kaybeden ünlüler takımı, takımlarından 3 kişiyi eleme potasına koymuştu. Peki, Survivor'da kim elendi? İşte Survivor'da adaya veda eden o isim.
Survivor'da kim elendi sorusu gerçekleşen eleme gecesiyle birlikte belli oldu. Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında gönüllüler takımı adeta rüzgar gibi esti ve kötü gidişata bir dur dedi. 2 dokunulmazlık oyununda kaybeden ünlüler takımından Sahra, Mustafa Kemal ve Adem eleme adayı olarak belirlendi. Gerçekleşen halk oylamasının ardından Survivor'a veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor'da kim elendi?

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da bu hafta kritik bir eleme gecesi heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında oynanan dokunulmazlık oyununda bu hafta ünlüler takımı 2 kez dokunulmazlığı kaybederek, takımlarından arkadaşlarını potaya koydular. İlk dokunulmazlığın ardından takım kararıyla belirlenen isim Sahra oldu ve Sahra birinci eleme adayı oldu. İkinci ismi ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Elif belirledi ve Elif, Adem'in ismini verdi. Üçüncü aday ise ikinci dokunulmazlık oyununun ardından takım kararıyla Mustafa Kemal oldu. Böylelikle eleme adayları Sahra, Adem ve Mustafa Kemal olarak belirlendi. Bu akşam gerçekleşen halk oylamasıyla birlikte adaya veda eden isim Sahra Işık oldu. Sahra böylelikle Survivor'a veda etti.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?


Survivor'da ödül oyunlarının kalitesi ve heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın sunumuyla bu akşam gerçekleşen ödül oyununda oldukça zorlu bir parkur vardı fakat ödül güzeldi. Gönüllüler takımı ödülü kazanmalarının ardından temizlenme fırsatı buldular ve şampuanlarla aylar sonra vücutlarını ve kafalarını yıkadılar. Yarışmacılar güzel bir duşun ardından doyurucu yemeklerle buluştular ve karınlarını tıka basa doyurdular.

ACUN ILICALI'DAN KONSEY AÇIKLAMASI

Acun Ilıcalı, bu akşam gerçekleşen eleme gecesinde sürpriz açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı 24 Nisan Salı akşamı Survivor'da bir konsey yapılacağını söyledi. Yapılacak olan konseyde yarışmacılara toplu oylama yapılacağını belirten Acun Ilıcalı, bunun sebebinin bir akşamlık bir oylamaya kalmaması yönünde oldu. Yarışmacıların birden fazla oylamayla beraber kaderleri çizilecek. Yarışmacılar yarın akşam oy olarak bir kantara çıkacak ve hangi yarışmacının ne kadar oy alacağı belirlenecek. Diğer yapılacak olan oylama ise finallerde gerçekleşecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akacan: Kamuoyundan özür dilerim
Akacan: Kamuoyundan özür dilerim
Fırtına Karpaz’ı fena vurdu!
Fırtına Karpaz’ı fena vurdu!