Advert

SpoonLounge’da Bir İlk

Karaoke Birincileri Orkestra Eşliğinde Şarkı Söylüyor

Advert

SpoonLounge’da Bir İlk
Advert

 

SpoonLounge’da her Çarşamba akşamı gerçekleşen “Karaoke Geceleri” birincileri, Enbe Orkestrası’nın eski vokallerinden Levent Ünal’ın sahne aldığı SpoonLounge Akustik Geceler’de sahne alıyor.

Kıbrıs’ın yeni alışkanlığı SpoonLounge’da her Çarşamba akşamı düzenlenen KaraokeGeceleri’nde katılımcıların belirlediği birinciler her Cuma farklı temayla Spoon Lounge’da sahne alan Levent Ünal ve orkestrası eşliğinde bir şarkı söylüyor.

Cuma gecesi sahne alan SpoonLoungeKaraoke birincileri İlayda ve Yonca, ilk kez böyle bir kalabalığın önünde şarkı söylediklerini belirterek, “Profesyonel bir ekiple, harika bir orkestra eşliğinde şarkı söylemekten çok mutluyuz. Bizlere böyle bir fırsat tanıdıkları içinSpoonLounge yönetimine ve Levent Ünal ve Orkestrasına çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Cafe, bar, restoran/nargile salonu konseptlerini mükemmel bir uyum içinde bir araya getiren SpoonLounge’da, Karaoke Geceleri her Çarşamba 21.30’da gerçekleşiyor. Karaoke gecelerine katılanlar, SpoonLounge’un dünya ve Türk mutfağından farklı lezzetlerinitatmanın yanı sıra, hem şarkı söylüyor, hem de gecenin birincisini belirliyor.

Her Cuma Levent Ünal ve Orkestrası’nın harika performanslarını sergilediği Akustik Geceler’dekaraoke birincilerinin ve konuk sanatçıların sahne almasının dışında her hafta şair, yazar ve televizyon programcısı Dilek Orhan sevilen şiirlerinden iki tanesini orkestra eşliğinde okuyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yolcular havalimanında perişan oldular
Yolcular havalimanında perişan oldular
Böbrek rahatsızlıkları genetik olarak araştırılacak
Böbrek rahatsızlıkları genetik olarak araştırılacak