Advert

UKÜ’lü Öğrenciler Lütfiye Özipek’le Coştu

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi (ÖGDM) bünyesinde bulunan Sosyal Aktiviteler Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen “UKÜ 20. Bahar Şenlikleri-CONNECT” kapsamında sahne alan “O Ses Türkiye Şampiyonu” Lütfiye Özipek, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Advert

UKÜ’lü Öğrenciler Lütfiye Özipek’le Coştu
Advert

 

UKÜ’nün düzenlediği en büyük kültür-sanat festivali olan Bahar Şenlikleri’nin açılış konserini veren sempatik sanatçı Lütfiye Özipek, hayranlarına Sezen Aksu, Yıldız Tilbe, Ajda Pekkan gibi Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının şarkılarıyla seslendi. UKÜ Amfi Tiyatro’da gerçekleşen konserde, öğrenciler de Lütfiye Özipek’e eşlik ettiler. UKÜ 20. Bahar Şenlikleri’nde sahne almaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Özipek, UKÜ’lü gençlerin coşkusuna ve eserlere eşlik etmesine hayran kaldığını da ifade etti.

“UKÜ 20. Bahar Şenlikleri-CONNECT” kapsamında gerçekleştirilen konser, ÖGDM Müdür Gamze Atay tarafından ülkenin sevilen sanatçısı Lütfiye Özipek’e plaket takdimiyle son buldu.

UKÜ Kampüsü’nde gerçekleşen 20. Bahar Şenlikleri 09-12 Mayıs tarihleri arasında yer alacak tüm konser ve etkinliklerde, başta Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi öğrencilerine ve tüm üniversite öğrencileri ile halkımıza ücretsiz olacak.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LAÜ’de Ulu Önder Atatürk törenle anıldı
LAÜ’de Ulu Önder Atatürk törenle anıldı
Aldatmayan erkeğe 500 bin Türk Lirası ödül!
Aldatmayan erkeğe 500 bin Türk Lirası ödül!