FIFA 2019 ne zaman çıkacak?

FIFA 2019’un çıkmasına aylar kala oyun severler tarafından nefesler tutulmaya başladı. Her yıl geleneği bozmayan EA Sports, FIFA 19’u bu yıl da Eylül ayında mı satışa sunacak? İşte detaylar...

Advert

FIFA 2019 ne zaman çıkacak?
Advert

Oyun severlerin heyecanla oynadığı FIFA oyunu, her yıl yenilikler sunarak karşımıza çıkmaya devam ediyor.  Geçen yıl piyasaya çıkan FIFA 18’de büyük iyileştirmeler görmüştük. Bu yıl da yeniliklerle karşımıza çıkacak olan FIFA 2019 oyun severleri heyecanlandıracak türden gibi görünüyor. FIFA 2019’da, FIFA 18 gibi Frostbite motoru tarafından çalıştırılacak. Peki FIFA 2019 bu yıl ne zaman çıkacak? Ne gibi yenilikler olacak?

 

FIFA 2019 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Geleneği bozmayan EA Sports, her yıl yaptığı gibi bu yıl da FIFA 2019’ Eylül ayında piyasaya sunması bekleniyor. Fakat bazı kaynaklardaki söylentilere göre oyunların satılmayacağı, üyelik sistemi ile kullanıcıları ile buluşturulacağı yönünde. EA Sports’un CEO’su Andrew Wilson’un yaptığı bir röportaj sırasında firmanın yıllık oyun üretme döngüsü modelini bırakıp, üyelik modeline geçilebileceğini söyledi. Yani bu sisteme geçilirse her yıl para verip oyun almak yerine, belli bir ücret karşılığında (muhtemelen oyun parasına) üyelik sistemi ile 365 gün aktif sistem yer alacak.

NINTENDO SWITCH’DE OYNANACAK!

Oyun hakkında henüz çok net bir bilgi olmamakla beraber FIFA 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarının yanında Nintendo Switch de yer alacak. Yani FIFA ailesine yeni bir oyun konsolu da eklenecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir kişiye ait kemik kalıntısı bulundu
Bir kişiye ait kemik kalıntısı bulundu
Barbaros'a Yunan tacizi
Barbaros'a Yunan tacizi