Error 520 Ray ID: 4c9a4f19acc1c835 • 2019-04-18 23:09:53 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Hayvan üreticileri eylemlerine bugün devam edecek
Advert

Hayvan üreticileri eylemlerine bugün devam edecek

Hayvan üreticileri eylemlerine bugün devam edecek

Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği ile Küçükbaş Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği’nin, arpa fiyatlarındaki artış nedeniyle Çarşamba günü başlattığı araçlı eylemi bugün devam edecek.

Hayvan Üreticileri ve yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Naimoğulları, BRT muhabirine yaptığı açıklamada, bugün saat 10.00’da daha geniş bir katılımla Tarım ve Doğal Kayanklar Bakanlığı önünde olacaklarını söyledi.

Naimoğlulları, Cuma günü hükümet yetkilileri ile gerçekleştirilen görüşmenin ardından yaptığı açıklamada hükümete çağrıda bulunarak 1.20’nin üzerindeki herhangi bir zammı kabul etmeyeceklerini, hükümetin geri adım atmaması halinde bugün eylemlerine şiddetini artırarak devam edeceklerini açıklamıştı.

Başbakan Tufan Erhürman ile Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Erkut Şahali de yaptıkları açıklamalarda gelinebilecek son noktaya geldiklerini olmayan birşeyi vermelerinin söz konusu olmadığını açıklamışlar ve toplumsal çıkarların gözetilmesini istemişlerdi.

Eylemcilerin Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı civarında bıraktıkları iş araçları polis tarafından yol kenarına çekildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çeşme'de gezi teknesinde yangın
Çeşme'de gezi teknesinde yangın
Polis 26 yaşındaki genci tutukladı!
Polis 26 yaşındaki genci tutukladı!
kartal escort