Error 520 Ray ID: 4c9a4f739a719cb9 • 2019-04-18 23:10:07 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Bakan hayvancılardan süre istedi
Advert

Bakan hayvancılardan süre istedi

Tarım Bakanı ve Hayvancılar Birliği arasındaki görüşme çok kısa sürdü.

Bakan hayvancılardan süre istedi

Hayvancılar Birliği Başkanı Mustafa Naimoğulları, Bakan Erkut Şahali'nin kendisinden 2 saat süre istediğini ve görüşme yaptıktan sonra yeni bir teklif sunacağını söyledi. İlgili süreyi bakana verdiklerini ifade eden Naimoğulları, "Süt 1- 16 Ağustos tarihinden itibaren zamlandı. Bu bir kazanım. Yem ithalinin serbest kalmasını istiyoruz. Türkiye'de 80 TL torbası yem, 1. 10 kuruş arpa. Her ün bu kavgaları veremeyiz. İthal serbest bırakılmalı. Üç fabrikaya esir olduk. Şu ana kadar yem hibesi ve süt zammıyla ilgili kazanımlar da elde ettik. Biz yem getirmek için ithalatın serbest bırakılmasını istiyoruz" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çeşme'de gezi teknesinde yangın
Çeşme'de gezi teknesinde yangın
Polis 26 yaşındaki genci tutukladı!
Polis 26 yaşındaki genci tutukladı!
kartal escort