Advert

Trafikte 278 kişiye ceza

Advert

Trafikte 278 kişiye ceza
Advert

Girne ve Mağusa'da dün akşam eş zamanlı huzur operasyonu yapıldı. Operasyon kapsamında bölgelerdeki kumarhane ve bet ofisleri denetlendi. Kumarhanelere girmesi yasak toplam 39 kişi tespit edildi. Trafikte yapılan denetimlerde ise 278 kişiye ceza kesildi 9 araç trafikten men edildi.

Polisten yapılan açıklamada Mağusa'da yapılan operasyon kapsamında bölgedeki bet ofisleri, ve 3 kumarhane kontrol edilmiş olup, 3 kumarhanede kumarhaneye girmesi ve bulunması yasak 20 kişi tespit edilerek haklarında yasal işlem başlatılmıştır. Trafik ekiplerinin yaptığı denetimlerde ise toplam 540 araç kontrol edilerek, 5’i alkollü sürüş olmak üzere toplam 139 araç sürücüsü aleyhinde işlemiş oldukları çeşitli trafik suçlarından dolayı ileri işleme gidilmiştir. 9 araç trafikten men edilmiştir denildi.

Girne'de ise Girne Polis Müdürlüğü sorumluluk sahası içerisinde bulunan kumarhaneler, barlar, kahvehaneler, diskolar, gece kulüpleri ve anayollar üzerinde Trafik ve Asayiş operasyonu gerçekleştirilmiştir. Operasyon kapsamında bölgedeki kumarhane kontrollerinde kumarhaneye girmesi ve bulunması yasak 19 kişi tespit edilerek haklarında yasal işlem başlatılmıştır. Trafik ekiplerinin yaptığı denetimlerde ise araç içerisinde kanunsuz olarak bıçak taşıdığı tespit edilen 2 kişi hakkında yasal işlem başlatıldı. Yapılan kontrollerinde 580 araç kontrol edilip, 4’ü alkollü sürüş olmak üzere toplam 139 araç sürücüsü aleyhinde işlemiş oldukları çeşitli trafik suçlarından dolayı ileri işleme gidildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye’nin İkinci Sondaj Gemisi Yalova’ya Ulaştı
Türkiye’nin İkinci Sondaj Gemisi Yalova’ya Ulaştı
Meme kanserini tespit eden kan testi geliştirildi
Meme kanserini tespit eden kan testi geliştirildi