Error 520 Ray ID: 4cbb93448d16c793 • 2019-04-23 00:03:35 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Ersin Tatar UBP’nin yeni başkanı
Advert

Ersin Tatar UBP’nin yeni başkanı

Hüseyin Özgürgün kurultayın ikinci turuna katılmayacağını ve Ersin Tatar’ın UBP’nin yeni başkanı olduğunu açıkladı.

Ersin Tatar UBP’nin yeni başkanı

Hüseyin Özgürgün ve Ersin Tatar ortak basın açıklaması yaptı. Hüseyin Özgürgün kurultayın ikinci turuna katılmayacağını açıkladı. Ayrıca Özgürgün, Ersin Tatar'ın yanında olacağını belitti. Özgürgün, “Benim açımdan kurultay tamamlanmıştır. Üyelerimizin oylarına saygı gereği ikinci tura katılmayacağım”dedi

Ersin Tatar ise yaptığı açıklamada Özgürgün’e bu davranışı için teşekkür ederek UBP ‘nin  birlik ve beraberlik içerisinde daha iyi günlere gideceğini söyledi.

Hüseyin Özgürgün'ün açıklamasının tamamı şöyle:

Her zaman onur ve gurur duyduğum UBP’nin 21’inci olağan kurultay sürecini geçtiğimiz hafta sonu partimize yakışır şekilde tamamladık. 7 binin üzerinde katılımla gerçekleşen sonuçlara göre Hüseyin Özgürgün açısından kurultay tamamlanmıştır. Partinin aldığı oy oranı ve milletvekili sayısı, sonra gerçekleşen seçimde yükselttiğimiz parti oy oranına rağmen UBP Genel Başkanı olarak katıldığım yeni dönem genel başkanlık yarışında ikinci tura katılmayı uygun bulmuyorum. Belli bir oy oranına ulaşamamam halinde ikinci tura katılmayı uygun görmediğimi de söylemiştim.

UBP için hizmet yemini etmiş biri olarak partimizin zaman geçirmeden tek başına iktidar yürüyüşünde ayrışarak kamplaşarak değil istikrar ve huzura ihtiyacı vardır. Devrim niteliğindeki icraatlarla bedel ödemiş olsam da iki kurultayda gösterdiğimiz başarı örnek olacak niteliktedir. UBP Genel Başkanı olacak Ersin Tatar’a başarılar diler, doğrulara bağlı kalarak tek başına iktidar yürüyüşünde atacağı her adımda yanıda olacağımı belirtirim”.
Tüm UBP’lilere, divana, organizasyonda çalışan görevlilere, katılamayan ama kalbi bizimle atan partililere sevgi ve saygılarımı sunarım

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu'na saldıran şahıs ile ilgili karar verildi!
Kılıçdaroğlu'na saldıran şahıs ile ilgili karar verildi!
İran ve Pakistan'dan, Türkiye'ye mesaj
İran ve Pakistan'dan, Türkiye'ye mesaj
kartal escort