Advert
Advert

LTB'den cadılar bayramı tedbiri

LTB cadılar bayramı kutlamaları sırasında güvenliği sağlamak amacıyla bir dizi tedbir aldığını duyurdu

LTB'den cadılar bayramı tedbiri

 

Lefkoşa Türk Belediyesi,  şehirde güvenliği sağlamak amacıyla Lefkoşa’da ve özellikle de Osmanpaşa Caddesi’nde 31 Ekim’de Cadılar Bayramı dolayısıyla yapılacak etkinlikler için bir dizi tedbir aldığını, gerekli görülen noktalarda yolun trafik akışına kapatılabileceğini duyurdu.

LTB tarafından yapılan yazılı açıklamada, geçen yıl yaşanan kontrolsüz ve güvenliğin sağlanamadığı bir durumla karşı karşıya kalmamak için herhangi bir yol kapatmasına önceden gidilmeyeceği ancak alınabilecek tüm tedbirler için hazırlıkların yapıldığı kaydedildi.

Herhangi bir insan ve araç sıkışıklığının yaşanmaması için, eğlencenin cadde içerisine taşmasının gözlenmesi durumunda gereken tedbirlerin alınacağı belirtilen açıklamada, “Halkımızın güvenliği ve huzuru göz önünde bulundurularak, Osmanpaşa Caddesi, gerek görülen noktalarında yol güvenlikli bir şekilde trafik akışına kapatılacak. Konuyu kamuoyunun bilgisine getiririz” denildi.

Açıklamada,  geçtiğimiz yıl  gecenin ilerleyen saatlerinde kontrolsüz bir şekilde kendiliğinden kapanan Osman Paşa Caddesi’nde sorunlar yaşandığı ve özellikle bölge halkının bundan olumsuz etkilendiği de  hatırlatıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Esentepe Polis Karakoluna ait mevcut hat devre dışı
Esentepe Polis Karakoluna ait mevcut hat devre dışı
Türkiye'den flaş Facebook kararı!
Türkiye'den flaş Facebook kararı!