Advert
Advert

Dikkat elektrik kesintisi olacak

Lefke ve Güzelyurt’ta bazı bölgelerde yarın sabah yaklaşık 3 saatlik elektrik kesintisi olacak.

Advert

Dikkat elektrik kesintisi olacak

Kıb-Tek’ten verilen bilgiye göre, yarın orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle sabah 09.00 ile 12.00 saatleri arasında Güneşköy Su Motorları ve Eroza Tatil Köyü civarına elektrik verilemeyecek.

Lefke’de de aynı saatler arasında Lefke, Lefke Karadağ, Lefke Sosyal Konutlar Bölgesi, Aplıç, Çamlıköy ve Taşköy bölgelerinin elektrik enerjisi kesik olacak.

Açıklamada, elektrik enerjisi çalışmaların seyrine göre belirtilen saatten erken veya geç verilebileceğinden, şebekede her an elektrik enerjisi varmış gibi davranılması istendi.

Öte yandan Çukurova, Yeniceköy ve Kalavaç’ta 6 saatlik elektrik kesintisi bekleniyor.

Lefkoşa’ya bağlı bazı bölgelere yarın 09.00-15.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

KIB-TEK’ten yapılan açıklamaya göre, yarın belirtilen saatlerde Çukurova, Yeniceköy ve Kalavaç bölgelerinin elektrik enerjisi kesik olacak.

Görneç ve Serdarlı’ya da yarın yaklaşık 6 saat elektrik verilemeyecek.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (Kıb-Tek), Görneç ve Serdarlı bölgelerinde yarın yaklaşık 6 saatlik elektrik kesintisi olacağını açıkladı.

Kıb-Tek’ten yapılan yazılı açıklamada, orta gerilim elektrik şebekesine yarın yapılacak bakım onarım çalışması nedeniyle sabah 09:00 ile 15:00 saatleri arasında Görneç ve Serdarlı bölgelerinin elektrik enerjisinin kesik olacağı kaydedildi.

Öte yandan yarın sabah 09:00 ile yaklaşık 15:00 saatleri arasında; Çukurova, Yeniceköy, Kalavaç, Görneç ve Serdarlı bölgelerinin elektrik enerjisi kesik olacaktır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ülke şokta! Milletvekili öldürüldü
Ülke şokta! Milletvekili öldürüldü
Gerginliği arttıracak yeni iddia
Gerginliği arttıracak yeni iddia