Error 520 Ray ID: 4ca92aba1f0b9cbf • 2019-04-20 18:26:30 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Bakır ve Antika Eşya Hırsızları Yakalandı
Advert

Bakır ve Antika Eşya Hırsızları Yakalandı

Bakır ve Antika Eşya Hırsızları Yakalandı

18.12.2018-23.01.2019 tarihleri arasında, Pınarlı’da Sibel ERÇİKA’ya ait ikametgâhın penceresi açılarak içeriye girilip , bir adet kömürlü ütü, iki adet büyük bakır sini, dört adet bakır tencere, bir adet büyük bakır kevgir, bir adet gazyağı ocağı (islim) ve bir adet eski antika dikiş makinesi çalındı... Olayla ilgili yürütülen polis soruşturmasında zanlı olarak görülen B.S.(E-23) tutuklandı.

MAĞUSA'DA HIRSIZLIK

19.01.2019 tarihinde, saat 13:00 sıralarında, Gazimağusa’da Büst Sokak üzerinde bulunan bir apartmanın giriş kısmında bulunan Salim GİLDİR’e ait bir adet bakır sıcak su kaynatma kazanını çalındı. Olayla ilgili yürütülen polis soruşturmasında  zanlı olarak görülen F.D. (E-22), tutuklandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
THY uçağına yıldırım isabet etti!
THY uçağına yıldırım isabet etti!
Acı haber! 4 asker şehit
Acı haber! 4 asker şehit
kartal escort