Error 520 Ray ID: 4c974be61c65c839 • 2019-04-18 14:23:25 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Survivor'da olay: Sabrımın sınırlarını zorluyor!
Advert

Survivor'da olay: Sabrımın sınırlarını zorluyor!

'Survivor Türkiye-Yunanistan' yarışmasında Bora Edin ile Yusuf Karakaya arasındaki ipler koptu...

Survivor'da olay: Sabrımın sınırlarını zorluyor!

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu 'SurvivorTürkiye-Yunanistan' yarışmasına veda eden ikinci isim Kader Karakaya oldu.

"BU OYUNA GELMEYECEĞİM"
Ada konseyi öncesi Bora Edin ile tartışma yaşayan Yusuf Karakaya, sabrının zorlandığını belirterek, "Resmen yalan söyleyip iftira attı. 'Bizim ne konuştuğumuzu öğrenmek için yanımıza geldin. Biz seninle konuşmayınca gittin ve Atakan'la bizim hakkımızda dedikodu yaptın' dedi. Dün gece bana sabrımın sınırlarını zorlayacak bir kelime söyledi; 'Ayağını denk al' dedi. Yapmadığım bir şey yüzünden beni suçladığın zaman ben de buna sessiz kalamam. Bora'nın neyin peşinde olduğunun çok iyi bilincindeyim. Beni sinirlendirip bana bir şeyler yaptırmak derdinde. Bu oyuna gelmeyeceğim. Dün gece kendime hakim oldum, bu çizgide devam edeceğim" ifadelerini kullandı.

Bora Edin ise "Her şey kavgayla çözülmez. Branşın bu, ama belki de sen beni dövemeyebilirsin. Bu şekilde çözemeyiz ki" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çeşme'de gezi teknesinde yangın
Çeşme'de gezi teknesinde yangın
Polis 26 yaşındaki genci tutukladı!
Polis 26 yaşındaki genci tutukladı!
kartal escort