banner2
banner34

Louisiana’da çocuk cinsel tacizcilerine hadım yasası

ABD’nin Louisiana eyalet yasama organı, 13 yaşın altındaki bir çocuğa karşı cinsel saldırı, ensest ve taciz dahil olmak üzere bazı ağır cinsel suçlardan hüküm giymiş kişilere cerrahi hadım yasa tasarısını kabul etti.

Louisiana’da çocuk cinsel tacizcilerine hadım yasası
banner45
banner46

6 Şubat depreminde İsias Otel'de hayatını kaybeden Şampiyon Meleklerin aileleri ve turist rehberlerinin aileleri ile yakınları, adalet arayışlarını sürdürüyor.

Türkiye’de dün bir araya gelen aileler, 16 aydır devam eden davada faillerin yargı önünde hesap vermesi ve sorumluların cezalandırılması talebiyle basın açıklaması düzenledi.

banner37
KARAKAYA: “RANT UĞRUNA, PARA UĞRUNA BİR SÜRÜ CAN HAYATINI KAYBETTİ”

Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Ruşen Karakaya, 6 Şubat 2023'te İsias Otel'de 72 canın kaybedildiğini ve diğer usulsüzce yapılan binalarda hayatını kaybedenlerle birlikte adalet mücadelesi verdiklerini söyledi.

Karakaya, “Rant uğruna, para uğruna insanların gelir elde etmesi uğruna bir sürü can hayatını kaybetti. Artık Türkiye'de bazı şeylerin değişmesi gerekiyor. Deprem suçluları gerekli cezayı alması gerekiyor ki bir daha böyle olaylar yaşanmasın” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1