banner2
banner34

DAÜ Mimarlık Fakültesi ile Tasarım ve Araştırma Merkezi’nden eğitim etkinlikleri serisi

DAÜ Mimarlık Fakültesi ile Tasarım ve Araştırma Merkezi’nden eğitim etkinlikleri serisi

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi ile Tasarım ve Araştırma Merkezi (TASAR) tarafından organize edilen eğitim etkinlikleri serisinin birincisi, 15 Ocak 2021 Cuma günü, saat 10.00’da, çevrim içi olarak yapılacak olan panel ile başlıyor. “Stajlar” temalı panelde, bu konuda hem öğrencilerin, hem de stajyer çalıştıran firmaların gözlemlediği sorunlar, çözümler ve öneriler değerlendirilecek. Moderatörlüğünü DAÜ Mimarlık Fakültesi TASAR Başkanı Doç. Dr. Halil Zafer Alibaba’nın gerçekleştireceği panelin açılış konuşması DAÜ Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Uğur Ulaş Dağlı tarafından yapılacak.

banner37
Panelin konuşmacıları; Uluslararası Final Üniversitesi, Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Fevzi Özersay, DAÜ Mimarlık Fakültesi Yarı Zamanlı Öğretim Görevlisi Burak Türsoy ile Ziya Necati Özkan Mimarlık ve Mühendislik Ofisi İç Mimarı Destine Özkan olacak.

Katılımın ücretsiz olacağı panele katılmak isteyenler //halil.alibaba@emu.edu.tr e-posta adresine e-posta göndererek katılım konusunda detaylı bilgi alabilirler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1