banner2

Suçunu kabul edip mahkemeden özür diledi

Narkotik ekiplerinin Girne-Çatalköy anayolunda düzenlediği operasyonunda 2 gram kokain ile tutuklanan Yusuf Koşar ek tutukluluk talebiyle yeniden mahkemeye çıkarıldı.

Suçunu kabul edip mahkemeden özür diledi

 

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görevli polis ekipleri tarafından, önceki gün Girne-Çatalköy anayolu üzerinde tasarrufunda 2 gram kokain ile tutuklanan Yusuf Koşar aleyhindeki soruşturma devam ediyor.

Kokain ile ilgili polisin aradığı 2 kişi henüz yakalanmadı.

Koşar, dün ek tutukluluk talebiyle dün yeniden Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Yargıç Hazan Aksun, zanlının aleyhindeki soruşturmanın tamamlanmadığına ve isimleri tespit edilen 2 kişinin henüz bulunmadığına vurgu yaparak Koşar’ın 7 gün daha poliste tutuklu kalmasına karar verdi.

2 kişi aranıyor

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Halil Dümenci mahkemede verdiği ifadede, zanlı Yusuf Koşar’ın kanunsuz uyuşturucu madde kokain “alma” ve “tasarruf” suçlarından tutuklandığını anlattı.

Polis memuru Halil Dümenci, zanlının önceki gün Narkotik ekipleri tarafından Girne-Çatalköy anayolunda tespit edilerek tasarrufunda 2 gram kokain ele geçirildiğini söyledi.

Koşar’la bağlantısı olduğu tespit edilen 2 kişinin daha arandığını kaydeden polis memuru, zanlının soruşturma amaçlı 7 gün daha poliste tutuklu kalması talebinde bulundu.

Özür diledi

Ek tutukluluk talebinin ardından söz hakkı alan zanlı Yusuf Koşar, mahkemeden özür diledi.

kaynak :havadis

Devrim DEMİR

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2017, 08:07
banner9
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1