banner2
banner34

Yeniden Refah Partisi'ne ait araçlar yasa dışı plakalarla trafikte

Fatih Erbakan liderliğinde kurulan ve Türkiye'de faaliyet gösteren Yeniden Refah Partisi'ne ait araçların Kuzey Kıbrıs'ta yasa dışı plakalar ile trafikte görüntülenmesi sosyal medyada yankı uyandırdı.

Yeniden Refah Partisi'ne ait araçlar yasa dışı plakalarla trafikte
banner45
banner47

banner37
Fatih Erbakan liderliğinde kurulan ve Türkiye'de faaliyet gösteren Yeniden Refah Partisi'ne ait araçların Kuzey Kıbrıs'ta yasa dışı plakalar ile trafikte görüntülenmesi sosyal medyada yankı uyandırdı. Haber Kıbrıs'ın haberine göre geçtiğimiz günlerde KKTC'de temsilcilik açan partiye ait lüks araçların üzerindeki "Yeniden Refah Partisi" yazılısı plakaları gören vatandaş şaşkınlığını gizleyemedi. Yasaya aykırı şekilde trafikte seyreden araçlarla ilgili yetkililerin ne gibi bir yaptırım uygulayacağı merak konusu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsocan
İsocan - 4 ay Önce

Her şey bitti ,geçici gelen iki araç mı gözünüze battı.!? Yasal değilmiş diyerek,kendinizi iddia makamı mı koydunuz.!? Birini sevmiyor olabilirsiniz,fikrini beğenmeye bilirsin,itham ederken ucuz basın yasalarına sığınarak olması da ayrı bir sorun.!!!! Kişiyi bende TV ler de gördüm,tanımam da gerekmez yanlışa yanlış derim. Nasrettin hocaya fıkrasın da olduğu gibi,eşeğini dövemeyen semerine vururmuş.

SIRADAKİ HABER

banner12

banner1