banner2

3 bölgede yangın meydana geldi

banner44
3 bölgede yangın meydana geldi
banner45
banner46

Polis Basın Subaylığı, dün 3 bölgede yangın meydana geldiğini açıkladı.
Meriç’te Emel Gardiyanoğlu’na ait zeytinlik bahçesinde dün saat 09.30 sıralarında jeneratör elektrik kontrol panelinde oluşan kıvılcım sonucu oluşan yangında; jeneratör, hidrofor, 6 metre uzunluğunda ellilik su borusu, yarım dönüm kuru ot, yarım dönüm anız ile Ömer Özkılıçlar’a ait yarım dönüm anız ve dört adet rulo balya yanarak zarar gördü.
Polis, yangının itfaiye ekipleri tarafından söndürüldüğünü, soruşturmanın devam ettiğini bildirdi.
Çatalköy’de Diana Plajı mevkiinde faaliyet gösteren bir restoranda, dün saat 14.00 sıralarında, çalışan şahsın, sigara içtiği sırada elinde tutmakta olduğu kapağı açık vaziyetteki benzin bidonunun alev alması sonucu panikleyerek bidonu elinden atması neticesinde yangın meydana geldi. 

banner37
Polis, yangının iş yeri çalışanlarının müdahalesi ile söndürüldüğünü ancak restoran içerisinde bulunan plastik çöp bidonu, 2 adet klimanın iç üniteleri, 20 adet peçetelik, 2 adet güvenlik kamerası, elektrik ve internet kabloları, aydınlatma lambaları ve muhtelif eşyaların yanarak zarar gördüğünü kaydetti. 
Dikmen’de 23 Nisan Sokak üzerinde,  dün saat 19.00 sıralarında Ülkü Özorun Dercan’a ait ikametgahın garajı içerisinde park halinde bulunan salon aracın motor kısmındaki elektrik aksamlarının kısa devre yapması sonucu yangın meydana geldi.
Polis, yangın sonucunda; araç ve içerisinde bulunan çocuk araç koltuğu ile kişisel malzemelerin, garaj içerisinde bulunan jeneratörün, garaja ait elektrik tesisatı, yağmur suyu gider borusu ve pencerenin yanarak, duvarların ise islenmek suretiyle zarar gördüğünü bildirdi.
Yangın aynı İtfaiye ekipleri tarafından söndürüldü, soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1