banner2

Dikkat! Bugün bu bölgelerde elektirik yok

Mesarya’nın bazı köylerine bugün yaklaşık iki saatlik elektrik verilemeyecek.

Dikkat! Bugün bu bölgelerde elektirik yok

 

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu’ndan (Kıb-Tek) yapılan açıklamaya göre, Mormenekşe, Mormenekşe ağıllar, Yeni Boğaziçi Sanayi Sitesi, Yeni Boğaziçi’nin bir bölümü, Mutluyaka, Korkuteli, Muratağa, Sandallar, Atlılar ve Mormenekşe su kuyuları bölgesinde 10.00 ile 12.00 saatleri arasında yaklaşık 2 saat elektrik kesintisi olacak.

Elektrik enerjisi çalışmanın seyrine göre belirtilen saatten erken veya geç verilebileceğinden vatandaşların şebekede her an elektrik enerjisi varmış gibi davranması istendi.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (Kıb-Tek) Güzelyurt-Bostancı yolu, Aşağı Bostancı’nın bir bölümü ve bölgedeki su motorlarına bugün  yaklaşık 2 saat elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

Elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle söz konusu bölgelerde bugün 10.00 ile 12. 00 saatleri arasında yaklaşık 2 saat elektrik kesintisi olacak.

Kurumdan yapılan açıklamada, elektrik enerjisi çalışmanın seyrine göre belirtilen saatten erken veya geç verilebileceğinden vatandaşların şebekede her an elektrik enerjisi varmış gibi davranması istendi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 05:26
banner9
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1