banner2

Dizdarlı: Eyleme katılarak destek veriniz

Lefkoşa Devlet Burhan Nalbantoğlu Hastanesi eski Başhekimi Dr. Bülent Dizdarlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Sendikal Platform, Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği, Hemşireler ve Ebeler Sendikası ile Hemşireler ve Ebeler Birliği’nin bugün saat 12.00’de Başbakanlık önünde yapacakları eyleme katılmaları için hekimlere çağrıda bulundu.

Dizdarlı: Eyleme katılarak destek veriniz

Dizdarlı "Emekli, genç, kamu,özel fark etmez. Hepimiz orada olmalıyız. Olmaliyız ki bizi hissetsinler. Yalpalamayıp bilim doğrultusunda karar üretsinler." ifadelerini kullandı

İşte Dizdarlı'nın paylaşımı.... HEKİMLERE ÇAĞRI Değerli meslektaşlarım. Ülkeniz ve toplumunuz adına sorumluluğunuz vardır. Arada birilerine kırgın ya da kızgın olabilirsiniz.Ancak bu kırgınlığınız mesleki sorumluluğumuzu yerine getirmenize engel değildir. Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği'nin yanında bugün saat 12 de Başbakanlık önünde yapılacak eyleme katılarak destek veriniz. Emekli, genç, kamu,özel fark etmez. Hepimiz orada olmalıyız. Olmaliyız ki bizi hissetsinler. Yalpalamayıp bilim doğrultusunda karar üretsinler. Sevgili dostlar . Ben orada olacağım . Ya siz?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1