banner2
banner34

DP Milletvekili Akpınar: “30 yılın birikimi ile geleceğe yürüyoruz”

banner35

DP Milletvekili Akpınar: “30 yılın birikimi ile geleceğe yürüyoruz”
banner45
banner47

Demokrat Parti (DP) Girne Milletvekili Serhat Akpınar, 1992 yılında kurulan Demokrat Parti’nin 30’uncu yıl dönemi dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Demokrat Parti’nin 30 yıllık birikimi ile aydınlık bir geleceğe yürüyoruz” dedi.

DP Milletvekili Serhat Akpınar yaptığı yazılı açıklamada, Demokrat Parti’nin 30 yaşında olduğunu belirterek, “Kurucu Cumhurbaşkanımız, Liderimiz ve Öderimiz Merhum Rauf Raif Denktaş’ın ilkeleri ve düşünceleri ile, Anavatanımız Türkiye Cumhuriyeti ile olan bağımızın koruyucusu, yürütücüsü ve savunucusu olan Demokrat Parti’nin, 30 yıllık birikimi ile aydınlık bir geleceğe yürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Demokrat Parti’nin yenilikçi duruşu ve geleceğe ışık tutan vizyonu ile “Tek Gailemiz Kıbrıs Türkü; Tek Gailemiz Kıbrıs Türkü’nün geleceği” demeye ve Kıbrıs sorununa adil, iki devletli bir çözüm ve yeni dünya vizyonu çerçevesinde Türkiye Cumhuriyeti ile yürümeye devam edeceğini söyleyen Akpınar, DP’nin bir parçası olmaktan duyduğu gururu dile getirdi.

banner48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Veli s. Özasil.
Veli s. Özasil. - 1 yıl Önce

Geçmişi bırakın yeni ve inandırıcı birşeyler söyleyin. İlk seçimde 16 millet vekili ile ubp. 1 milletvekili gerisinden 2. Parti olunmuştu. 16 dan ikilere üçlere düşmekmi başarı. Yeni ve güvenilir icraatlar şart.

banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1