banner2
banner34

Dünya Çocuk Günü’nde hip hop dalında workshop yapıldı…

Öztoprak Dans Stüdyosu, Dünya Çocuk Gününde hip hop dalında workshop düzenledi.

Dünya Çocuk Günü’nde hip hop dalında workshop yapıldı…
banner45
banner46

Öztoprak Dans Stüdyosu, 1 Haziran Dünya Çocuk Gününde hip hop dalında workshop düzenleyerek beş yıl aradan sonra kapılarını açtı.

Öztoprak Dans Stüdyosu tarafından yapılan açıklamaya göre, Stüdyo sahibi Salih Öztoprak denetiminde dans eğitmenleri Devin Canbaz ve İsmail Mertbilek tarafından verilen workshopta çocuklar, hip hop dalında temel eğitim alma şansı buldu. Ücretsiz olarak düzenlenen workshopun sonunda çocuklara katılım belgeleri verildi.

banner37
Etkinliğin başında bir konuşma yapan eğitmen Devin Canbaz, stüdyonun kapılarını yeniden açılmasına vesile olan ve yıllardır sanat dünyasına büyük katkılar sunan Salih ve Canan Öztoprak’a teşekkür etti.

Sadece bir stüdyonun yeniden açılışını kutlamadıklarını ifade eden Canbaz, sanatın birleştirici gücüne, dostluğun ve dayanışmanın önemine de vurgu yaptıklarını söyledi.

Etkinliği 1 Haziran Dünya Çocuk Günü'nde yapmak istediklerini vurgulayan Canbaz, “Biz bütün çocukların gülmesini istiyoruz.” dedi.

Gazze’de bugün çocukların öldüğüne ve annesiz, babasız kaldığına değinen Devin Canbaz, bu vahşetin bir an önce sona ermesinin en büyük dilekleri olduğunu da vurguladı.

YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1