banner2

Erhürman: Tuhaf mekanizma ile karşı karşıyayız!

Erhürman: Tuhaf mekanizma ile karşı karşıyayız!
banner46
banner47

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı’nın açıklamalarına tepki gösterdi.

Erhürman, “Sn. Arıklı, "yeni havayolu ile ilgili çalışmalar sona geldi" diyor. Limanların acil olarak özelleştirilmesi gerektiğini söylüyor. Ne öngörülüyor, ayrıntı nedir bilen yok! Yetmiyor, ortaklarından şikayet edip "koalisyonun durumunu" yıl sonunda değerlendireceklerini de açıklıyor.”ifadelerini kullandı.

banner37
Tufan Erhürman’ın açıklamasının tamamı şöyle:

Sn. Arıklı, "yeni havayolu ile ilgili çalışmalar sona geldi" diyor. Limanların acil olarak özelleştirilmesi gerektiğini söylüyor. Ne öngörülüyor, ayrıntı nedir bilen yok! Yetmiyor, ortaklarından şikayet edip "koalisyonun durumunu" yıl sonunda değerlendireceklerini de açıklıyor.

Büyük ortak UBP'den, bu "büyük proje ve iddialar"la ilgili tık yok! Bir yandan insanlar % 116.56'lık enflasyonun altında ezilirken, diğer yandan, adına "hükumet" denen ama her kafadan bir sesin çıktığı, kimin ne yaptığını, ne dediğini kimsenin anlamadığı bir tuhaf mekanizma ile karşı karşıyayız!

YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1