banner2

Gazimağusa ve Dikmen’de uyuşturucu operasyonu: 3 kişi tutuklandı

banner44
Gazimağusa ve Dikmen’de uyuşturucu operasyonu: 3 kişi tutuklandı
banner45
banner46

Polis Genel Müdürlüğü, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından Gazimağusa ve Dikmen’de gerçekleştirilen operasyonlarda yaklaşık 22 gram hintkeneviri türü uyuşturucu ele geçirildi ve 3 kişi tutuklandı. 
Polis Basın Subaylığından verilen bilgiye göre, dün Gazimağusa Limanında, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucu, bir yük gemisi ile limana gelen A.E.’nin (E-48) kullanımında bulunan tır araçta yapılan aramada yaklaşık 2 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde bulunarak emare alındı. Bahse konu şahıs tutuklandı. 

banner37
Gazimağusa’da, yine dün A.M.Z.S.A.H.’nin (E-24) üzerinde ve kalmakta olduğu ikametgahta Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü tarafından yapılan aramada, yaklaşık 15 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde ve üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olan hassas terazi bulunarak emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklandı. 
Dikmen’de ise dün A.A.J.A.’nın (E-26) kalmakta olduğu ikametgahta Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada, yaklaşık 5 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde ve içerisinde uyuşturucu olan bir adet ucu yanık sigara ile bir adet öğütücü bulunarak emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklandı. Soruşturma devam ediyor. 

YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1