banner2
banner34

Gazimağusa’da 2 kişi uyuşturucudan tutuklandı

banner35

Gazimağusa’da 2 kişi uyuşturucudan tutuklandı
banner46
banner47

Gazimağusa’da iki kişi uyuşturucu tasarrufundan tutuklandı, Haspolat’ta ise 48 kişinin horoz dövüştürmek maksadıyla bir binada toplandığı tespit edildi.

banner37
 Polis bültenine göre, Gazimağusa’da dün Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü Ekipleri tarafından C.B.E.'nin (E-24) üzerinde ve ikametgahında yapılan aramada, 25 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içerisinde tütünle karışık uyuşturucu madde olduğuna inanılan bir adet ucu yanık sarma sigara, içerisinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet öğütücü ve uyuşturucu madde satışından elde edildiğine inanılan 800 Stg ve 1580 TL bulundu. Bahse konu şahıs tutuklandı.

Gazimağusa’da, bugün Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü Ekipleri tarafından D.K.'nin (E-42) üzerinde ve ikametgahında yapılan aramada, sentetik cannabinod türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan 7 adet kağıt parçası, yaklaşık 1,5 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içerisinde uyuşturucu madde olduğuna inanılan bir adet ucu yanık sarma sigara ve üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet makas bulundu. Bahse konu şahıs tutuklandı.

banner48
YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1