banner2
banner34

Harmancı duyurdu: Haspolat arıtma tesisi üzerine Güneş Enerji Santrali kurmak için ihale süreci başladı

LTB Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, Haspolat arıtma tesisi üzerine Avrupa Birliği fonu ile Güneş Enerji Santrali oluşturmak için ihale süreci başladığını sosyal medya paylaşımıyla duyurdu.

Harmancı duyurdu: Haspolat arıtma tesisi üzerine Güneş Enerji Santrali kurmak için ihale süreci başladı
banner45
banner46

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, Haspolat arıtma tesisi üzerine Avrupa Birliği fonu ile Güneş Enerji Santrali oluşturmak için ihale sürecinin başladığını açıklad ve 4 Temmuz’a kadar firmalar ihaleye teklif vereceğini söyledi.

Yerel yönetimler adına bir ilke adım attıklarının da altını çizen Harmancı, “Kentlerimizin birçoğu altyapı problemleri İle boğuşuyor, sürdürülebilir bir altyapı olmadan yaşanabilir bir gelecek de mümkün değildir bunu iyice anlamalıyız” ifadelerini kullandı.

No photo description available.

Harmancı’nın paylaşımı şöyle:

“Yerel yönetimler adına bir ilke adım atmanın gururunu yaşıyoruz.

banner37
Haspolat arıtma tesisi üzerine Avrupa Birliği fonu ile güneş enerji santrali oluşturmak için ihale süreci başladı.

4 Temmuz’a kadar firmalar ihaleye teklif verebilecek.

Yaptığımız her işte sürdürülebilirlik ilkesini kendimize kılavuz edindik, yoğun bir teknik hazırlık sonrası bir mega proje daha başlamış oldu.

Kentlerimizin birçoğu altyapı problemleri İle boğuşuyor, sürdürülebilir bir altyapı olmadan yaşanabilir bir gelecek de mümkün değildir bunu iyice anlamalıyız.”

MH

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2024, 13:16
YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1