banner2

Lefkoşa-Gazimağusa  anayolunda yangın

Lefkoşa-Gazimağusa  anayolunda yangın
banner47

Lefkoşa-Gazimağusa  anayolunda bulunan, Doğan Gülken’e ait markette, elektrik fişinin fazla ısınarak alev alması sonucunda meydana gelen yangın sonucunda 1 bilgisayar, internet modemi, kamera kayıt cihazı, 2  yazıcı, 2 elektrikli terazi, 2  ahşap dolap, kapı ve pencereler, masa ve koltuklar, çeşitli sayıda beyaz eşya ve market malzemeleri ile tahmini 3 kasa sigara filtresi, 4000 adet çakmak, 75 paket sigara filtresi, 50 paket sigara sarma kağıdı, 320 paket çeşitli markalarda sigara, 26 paket sigara tütünü, 40 paket puro, 150 adet market yazar fişi, 30 paket çocuk bezi ve 1 top rulo ambalaj kağıdı yandı.
Dün saat 11.00 sıralarında meydana gelen ve itfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangınla ilgili soruşturma devam ediyor.
Cihangir’de Talat Özakan’a ait arazide dün saat 16.30 sıralarında, meydana gelen itfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangın sonucunda 2 dönüm biçilmemiş arpa ve kuru otlar tamamen, 7 adet zeytin ağacı ise kısmen yandı. Soruşturma devam ediyor.

banner37
Akova’da  ağıllar bölgesinde meydana gelen yangın sonucunda ise, Kemal Sekizler’e ait ağılda ve çevresinde bulunan toplam 50 adet rulo balya ve 1 dönümlük arazi içerisindeki kuru otlar tamamen yandı.
Dün saat 12.00 sıralarında meydana gelen ve itfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangınla ilgili soruşturma devam ediyor.
(ÖZ/YIL)

YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1