banner2
banner34

Lefkoşa ve Girne’de meydana gelen hırsızlık olaylarında zanlı olarak görülen 3 kişi tutuklandı

banner35

Lefkoşa ve Girne’de meydana gelen hırsızlık olaylarında zanlı olarak görülen 3 kişi tutuklandı
banner45
banner47

Ocak ve Şubat ayları içerisinde Lefkoşa ve Girne’de meydana gelen hırsızlık meseleleri ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada olaylarda zanlı olarak görülen İ.Y.(E-18), S.K.(E-18) ve A.A.D.(E-16) tespit edilerek tutuklandı.

Yürütülen ileri soruşturmada bahse konu şahısların, Lefkoşa'da faaliyet gösteren iki ayrı marketten toplam değerleri 7859,40 TL olan 2 şişe alkollü içki ile bir bıçak, Girne’de faaliyet gösteren iki ayrı marketten de toplam değerleri 1834 TL olan üç şişe alkollü içkiyi çaldıkları ve söz konusu marketten çaldıkları bir şişe alkollü içkiyi Girne’de faaliyet gösteren başka bir markete 1.800 TL karşılığında sattıkları tespit edildi.

banner37
Bahse konu alkollü içkiyi, hırsızlık olduğunu bildikleri halde piyasa değeri altında satın alan market işletmecisi M.M.B. (E-37) ile market çalışanı K.K.(E-19) tespit da edilerek tutuklandı.

-Lefkoşa’da sahtekarlıkla para isteyerek rahatsızlık yapan 1 kişi tutuklandı

Lefkoşa’da Abdi İpekçi Caddesi üzerinde A.B.(E-28), depremzede olmadığı halde, bir şahsa kendisini depremzede olarak tanıtarak sahtekarlıkla para isteyip suç işlemeye teşebbüs ettikten sonra, uygunsuz tavır ve hareketlerde bulunarak makul mazereti olmaksızın yüksek sesle söz konusu şahsa bağırmak suretiyle rahatsızlık yaptı.

Dün öğlen meydana gelen olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine bahse konu şahıs tespit edilerek tutuklandı.

banner48
YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1