banner2
banner34

LTB Online uygulaması ile Android telefon ve tabletlerden ödeme alıyor

banner35

LTB Online uygulaması ile Android telefon ve tabletlerden ödeme alıyor
banner45

Dijitalleşen çağda abonelerine kolay, güvenilir ve hızlı ödeme imkanı sunmak için çalışan Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ödeme yöntemlerine “LTB Online” mobil uygulamasını da ekledi. Tamamen LTB personeli tarafından hazırlanan ve şu an Android işletim sistemli telefonlar ile tabletlerden indirilebilen uygulama, kısa süre içerisinde AppStore’da da yer alacak ve böylece Iphone kullanıcıları tarafından da indirilebilecek.
Su faturaları, emlak vergisi,trafik cezası,reklam,meslek ve kira borcunu kredi kartı ile ödeme imkanı sunan mobil uygulamanın yanında
www.ltbonline.org adresinden de yine kredi kartı ile LTB ödemeleri yapılabiliyor.
7/24 LTB Kiosk cihazlarından Ödeme ve Kontörlü Su Yükleme
Belediye binası önü, Kemal Şemiler Caddesi üzeri (Metehan) üzeri, LTB Fidanlığı (Kemal Aksay Caddesi üzeri),LTB Haspolat Şubesi ve Hamitköy’de Atatürk Caddesi üzerinde bulunan kiosklardan da yine kredi kartı ile günün her saatinde ödeme yapılabiliyor, ayrıca akıllı su sayaçlarına kontörlü su yüklemesi yapılabiliyor.

banner37
Online Ödeme Yapılabilen Bankalar
Creditwest, Asbank, Capital Bank, Garanti Bankası, İş Bankası, Yakın Doğu Bankası,KOOP Bank, Türk Bankası ve Ziraat Bankası web siteleri ve mobil uygulamalarından LTB’ye ait ödemelerini yapabiliyor, otomatik ödeme talimatı da verilebiliyor.
LİMON mobil uygulaması ile de ödeme imkanı var
LİMON mobil uygulaması veya limasolonline.com web sitesi üzerinden de diledikleri zaman online olarak (kredi kartına taksitlendirme seçeneği ile) LTB’ye ait ödemelerini hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir yapabiliyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1