banner2
banner34

MAPFREE SİGORTA HASTANEDEKİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

banner35

MAPFREE SİGORTA HASTANEDEKİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

28 Şubat 2020 tarihinde Lefkoşa Dr Burhan Nalbantoğlu Hastanesi'nde çıkan yangın sonrası hasar gören kısımların tamiratı için profesyonel Sigortacı kimliğimizi bir yana bırakıp sosyal sorumluluk bilinci içerisinde ve kamu yararı gözeterek yangın haberini aldığımız andan itibaren, hasarın büyümemesi için alınması gereken önlemleri almaya, enkazı kaldırmaya, hasar tespit çalışmalarına ve tamiratlara başlamıştık. Bilindiği üzere yangın sonrası ilk günlerden  ön ekspertiz çalışmaları , enkazın kaldırılması, temizlik çalışmaları, birkısım tamirat boya işlerinin yapımı tamamlanarak servisler ve hastane, halkımızın hizmetine açılmıştı.


CORONA VİRÜSÜNE RAĞMEN

Ülkemizde meydana gelen Corona virüsü vakalarının ardından Bakanlar Kurulu'nun çalışma yasağı getirmesine rağmen, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen özel izin ile çalılmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.
Şirketimiz Mapfee Sigorta, Planlama İnşaat Dairesi, Sağlık Bakanlığı yetkilileri, Hastahane  Başhekimliği, İdare Amirliği, Mühendisleri, Teknik  Ekipleri ve değerli iş ortaklarımız ve taşere ettiğimiz  firmalar olan Chain Parts İnşaat Şti., Oşan Ltd, Ecopaint Ticaret Ltd ,  Capiton Construction, Dimililer Ltd, Armar Group, Orhan Karaahmetli, Güçveren Alüminyum LTD.  İsmail Arar Ltd.  şirketlerinin yöneticilerine ve çalışanlarına, virüs bulaşma riskine rağmen kamu yararı için can siperane aralıksız bir şekilde çalışarak, bu zor günlerde  KKTC vatandaşlarının ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerine en kısa sürede ulaşabilmeleri için gösterdikleri özveri ve duyarlılık için  kamuoyu önünde teşekkür ederiz.
Bu zor günlerde  gerek hastahane yangını tamir işlerinde gerekse dışarıda görevli olarak riskli  şartlarda çalışanların ailelerinin evlatlarıyla ve yakınlarıyla gurur duymaları gerekir. 

ÖNÜMÜZDEKİ 10 GÜNE KADAR HASTANE YÖNETİMİNE TESLİM ETMEYİ HEDEFLİYORUZ

Bilindiği üzere tamirat çalışmaları sırasında beklenmedik sıkıntılar yaşanması muhtemel olup, bir aksilik çıkmaması halinde, önümüzdeki 10 gün gibi kısa bir süre içinde, ayılma bölümü, ameliyathane, KVC , yeni anjiyo ve yoğun bakım bölümlerini tamiratlarnı bitirerek hastane yönetimine,   temizliklerini, kontrollerini ve kurulumlarını yapmaları için teslim etmeyi hedeflemekteyiz.


MAPFREE SİGORTA DİREKTÖRLERİ ALİŞAN ŞAN VE ÖMER ŞAN AÇIKLAMALARINDA 

Halkın, içinde bulunduğumuz bu zor günlerde birlik ve dayanışma içinde , sağduyulu , pozitif olmalarını ve yöneticilerin koyduğu kurallara uyarak, mecbur kalmadıkça dışarıya  çıkmamalarını vurgulayarak hepimizin ortak değeri olan ve şu anda en çok ihtiyaç duyulan Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet  Hastanemizi en erken zamanda tüm faaliyetlerini yapacak duruma getirme çabası ve bilinci içinde hareket ettiğimizi bildirir , sağlık ve sihat temenni ederiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal çiçek
Kemal çiçek - 7 ay Önce

Helâl olsun alışan beye

SIRADAKİ HABER

banner12

banner1