banner2
banner34

Memleketi uçurumun kenarına getirdiler

banner35

banner44
Memleketi uçurumun kenarına getirdiler
banner45

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, pandemiyle önemi daha da artan tarım sektörüne yönelik, sürdürülebilir Tarımsal Kalkınma Planı hazırlanacağını söyledi. 

Erhürman, planın hastalıklara dayanıklı, verimli ve rekabet edebilirliği yüksek üretim için günümüz koşullarına uygun olacağına işaret etti. 

CTP’den verilen bilgiye göre, Erhürman ve milletvekili adayları Gaziveren Kulüp binasında bölge halkına seslendi. Gaziveren halkının sorunlarını dinleyen CTP heyeti, çözüm önerilerini de paylaştı.

banner37
ERHÜRMAN: “MEMLEKETİ UÇURUMUN KENARINA GETİRDİLER” 

Sıkıntılı günler yaşandığını söyleyen Erhürman, söz konusu sıkıntıların memleketi, uçurumun kenarına kadar getirdiğini ifade etti.

Pandeminin başından beri CTP olarak öneriler yaptıklarını vurgulayan Erhürman, Ulusal Birlik Partisi (UBP) hükümetlerinin bu önerileri dikkate almadığını söyledi. 

Erhürman okulların aylarca kapalı kaldığını hatırlatarak, buna rağmen gerekli plan ve programların yapılmadığını da belirtti. 

Geçtiğimiz yıl ilk kez asgari ücretten vergi alınmaya başlandığını da dile getiren Erhürman, UBP zihniyetinin, bu toplumun gailesini çekmediğini savundu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2022, 16:30
YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1