banner2
banner34

Mezarlıkların bakım ve temizlik çalışmaları sürüyor

banner35

Mezarlıkların bakım ve temizlik çalışmaları sürüyor
banner46
banner47

Girne Belediye sınırları içerisinde bulunan tüm mezarlıkların bakım ve temizlik çalışmaları, program dahilinde devam ediyor.

Belediye’den yapılan açıklamaya göre, Uluslararası Mezarlık’ta bakım onarım çalışmaları tamamlanırken, Eski Türk Mezarlığı’nda bakım onarım çalışması başlatıldı.

banner37
Girne Belediyesi ekipleri Uluslararası Mezarlık’ta ihtiyaç duyulan bakım onarım çalışmalarını tamamladı. Mezarlığın tüm çevresini yükseltici yeşil çit ile çevreleyen ekipler, mezarlığın ana giriş kapısını tamir ederek, mezarlığın güvene alınmasını sağladı. Ayrıca ışıklandırmanın da yapıldığı Uluslararası Mezarlık’ta, genel temizlik çalışması ile ihtiyaç duyulan bakım onarım tamamlandı.

Öte yandan Girne Belediyesi ekipleri, Eski Türk Mezarlığı’nda da bakım onarım çalışması başlattı. Mezarlık alanında bulunan ağaçların budama işlemleri tamamlanırken, devam eden günlerde ihtiyaç duyulan bakım ve onarım çalışmalarının da tamamlanması hedefleniyor.

Girne Belediye sınırları içerisinde bulunan tüm mezarlıkların bakım ve temizlik çalışmaları ise belirlenen program dahilinde devam ediyor.

banner48
YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1