banner2

Mustafa Ceceli 10’cu Girne Kültür Sanat Günlerinde konser verdi

banner35

Mustafa Ceceli 10’cu Girne Kültür Sanat Günlerinde konser verdi
banner45
banner47

Girne Belediyesi’nin düzenlediği,10’cu Girne Kültür Sanat Günleri dün akşam Mustafa Ceceli konseri ile devam etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre Amfi Tiyatro’da yer alan gecede, ünlü sanatçı sahneye son zamanların popüler şarkısı olan “Salıncak” şarkısıyla çıktı. Güçlü sesi ve etkileyici sahne performansıyla dinleyicilere coşkulu bir akşam yaşatan Ceceli, sahnede yaptığı darbuka şovuyla da izleyicilerden büyük alkış aldı.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, 10. Girne Kültür Sanat Günleri’ni, Girne Amfi Tiyatro’da iki yıl aradan sonra tekrar gerçekleştirmenin sevincini yaşadıklarını, tüm dünyada etkili olan Covid pandemisi nedeniyle ara verdikleri kültür sanat etkinliklerini tekrardan kent halkıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

banner37
Bu seneki Kültür Sanat Günlerinin sloganını, “Sanat, Barış ve Hoşgörü” olarak açıklayan Güngördü, katkı koyan herkese, Les Ambassadeurs Hotel yönetimine, meclis üyelerine ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü konserde sanatçıya çiçek ve hediye takdim ederek teşekkür etti.

Girne Kültür Sanat Günleri’nde 22 Eylül’de Leman Sam, 12 Ekim’de Kolpa konseri yer alacak.

Konser biletleri, 100 TL karşılığı mesai saatleri içerisinde Girne Belediyesi, Belediyeye bağlı muhtarlık vezneleri, Lefkoşa ve Girne Deniz Plaza ile Rüstem Kitap Evi ve konser öncesinde amfi tiyatro girişinden temin edilebiliyor.

YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1