banner2

Özgürgün, yeniden aday

banner35

banner44
Özgürgün, yeniden aday
banner45
banner46

Gündem Kıbrıs Genel Yayın Yönetmeni Alihan Pehlivan’a konuşan eski Başbakanlardan Hüseyin Özgürgün, “Geri dönmem konusunda tabandan çok büyük bir baskı var. Onlar için geri dönmeye karar verdim” dedi.

banner37
Özgürgün, “Bana yapılanı unutmak kolay değil. Parti demek takım demektir, takım arkadaşlarımın beni bu şekilde ortada bırakmaya kalkması unutulacak bir şey değil. Ama tabandaki arkadaşlarım bu süreçte hep yanımda oldu. Şimdi onlar için geri dönmeye karar verdim. Partimle ve sizlerle yeniden buluşmak üzere önümüzdeki genel seçimlerde adayım. Adaylığımım tek sebebi partime ve ülkeme hizmettir” dedi.

Özgürün, “Eğer sizlerden koparılmamış olsaydım şu an mecliste, parti meclisinde ve her platformda size hizmete zevkle devam ediyor olacaktım. Umarım ilk seçimlerden sonra birlikte partimize hizmet etmeye devam ederiz. Her makamda bulunmuş ve hiçbir makam kaygısı olmayan bir UBP li olarak bundan sonra tek yapacağım 25 yıllık tecrübeyle partim ve ülkem için doğru bildiklerimi gailesiz ve korkusuz bir şekilde sizlerle paylaşmaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1