banner2
banner34

Tufan Erhürman'dan elektrik kesintilerine tepki: Daha kötüsü ne?

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, KIB-TEK Müdürü Dalman Aydın'ın açıklamalarını hatırlatarak, Yenikent bölgesinde 10 saati aşkın süre boyunca elektrik kesintisi yaşanması üzerine tepi göstererek, "Daha kötüsü ne?" diye sordu.

Tufan Erhürman'dan elektrik kesintilerine tepki: Daha kötüsü ne?
banner45
banner46

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla, Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KIB-TEK) Müdürü Dalman Aydın'ın dünkü açıklamasına dikkat çekerek, tepki gösterdi.

Erhürman, "Dün, KIB-TEK yetkilisi, TAK muhabirinin sorusu üzerine "bugün için elektrik kesintisi planlanmıyor" demişti. Elektrik kesintisinin planlanmadığı gün Yenikent bölgesinde 10 saati aşkın süre boyunca elektrik kesintisi yaşandı" ifadelerini yer verdi ve "Daha kötüsü ne?" diye sordu.

banner37
Erhürman, açıklamasına şöyle devam etti:

"Bu süre içerisinde tek bir KIB-TEK yetkilisi, tek bir "hükumet" yetkilisi, elektrik kesintisinin sebebine ve süresine ilişkin açıklama yapma zahmetine katlanmadı. İnsanlar çaresizce ve ne olacağını bilmeden bekledi. İşte her gün yeni bir olayda kendini bir kez daha gösteren, insana zerre değer vermeyen, değer vermezken burnundan da kıl aldırmayan zihniyet bu!"

MH

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2024, 11:27
YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1