banner2
banner34

Zeki Çeler: TDP'nin hükümette olacağı yeni dönemde, İskele bölgesi için özel bir başlık açacağız

TDP Genel Başkanı Zeki Çeler ve ekibi, dün İskele Açık Pazarı’nı ziyaret etti. Çeler, "TDP'nin hükümette olacağı yeni dönemde, İskele bölgesi için özel bir başlık açacağız." ifadelerini kullandı.

Zeki Çeler: TDP'nin hükümette olacağı yeni dönemde, İskele bölgesi için özel bir başlık açacağız
banner45
banner46

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Genel Başkanı Zeki Çeler ve ekibi, dün İskele Açık Pazarı’nı ziyaret etti.

ÇELER: TDP’NİN HÜKÜMETE GELDİĞİ DÖNEMDE İSKELE İÇİN ÖZEL BAŞLIK AÇACAĞIZ

banner37
TDP basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Genel Başkanlığı’na seçildiği ilk gün sarf ettiği “Sadece seçim zamanı değil, bölge bölge dolaşacağız” hedefini yerine getirmeye devam ettiği belirtilen Çeler ve TDP İskele Başkanı Ercan Yüzüak, Mağusa İlçe Başkanı Ece Balcı, TDP Eski Milletvekillerinden Mustafa Emiroğulluları ve Parti Meclisi İskele üyelerinden oluşan ekip, dün İskele Açık Pazarı’nı ziyaret ederek, halkla ve esnafla buluşurken sorunlarını dinledi.

TDP heyetine büyük ilgi gösteren yurttaş ve esnaflar bölgede yaşanan sorunları Çeler’e iletti, yaşanılan demografik yapıdaki değişiklik nedeniyle özellikle okullarda ciddi sıkıntı olduğunu iletti.

Çeler, bölgede yaşanan başta eğitim, sağlık, trafik ve güvenlik sorunları gibi sıkıntıların sebebinin planlı ve sürdürülebilir bir politika yaratılmaması olduğuna işaret ederken, TDP’nin hükümette olacağı yeni dönemde, İskele bölgesi için özel bir başlık açacaklarını vurguladı.

YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1