banner2

Erkek arkadaşımın malıyım

banner35

banner44
Erkek arkadaşımın malıyım
banner45
banner46

Son günlerde verdiği pozlarla sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı, bu sefer de sevgilisinin hediye aldığı sweetshirt ile adından söz ettirdi. Subaşı'na hediye gelen sweetin üzerindeki "Erkek arkadaşımın malıyım" cümlesi sosyal medyada gündem oldu.

banner37
Önceki gün giydiği mini elbisesiyle gündem olan Şeyma Subaşı, bu sefer de Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin hediyesiyle çok konuşulmaya başlandı. Sevgilisiyle sık sık sarmaş dolaş pozlarını paylaşan Şeyma Subaşı, kendisine hediye gelen sweeti giyerek poz verdi.

"ERKEK ARKADAŞIMIN MALIYIM"

Fotoğraflarını 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Subaşı'nın sweetinin önünde yazan yazıyı okuyanlar kısa süreli şok yaşadı. Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin hediye ettiği sweetinde yazanlar ise şu şekilde: "Evet, ben şımarık bir kız arkadaşım ama senin değil. Ben korkunç derecede harika olan erkek arkadaşımın malıyım. Biraz çılgın ve bazen beni korkutuyor ama kendisi tatlılığın ve savaşcılığın mükemmel bir karışımı. Onu seviyorum ve o benim bütün dünyam. Benimle uğraşırsan, onun içindeki canavar uyanır ve cesedini asla bulamazlar."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1