banner2

SpoonLounge’da Muhteşem Sezon Açılışı

Girne’nin en sevilen eğlence mekânlarından olan SpoonLounge aktör Can Orhan’ın sunumu, Levent Ünal ve Efe Ünal konseri ve Cihan Ünal ile Önder Bali’nin “Şarkılarla Şiirlerin Dansı” performansıyla yeni sezona etkileyici bir başlangıç yaptı.

SpoonLounge’da Muhteşem Sezon Açılışı

Levent Ünal ve Efe Ünal SpoonLounge yeni sezon açılış özel konserinde Türk pop müziğinin sevilen şarkılarını seslendirirken, gecenin finalinde ünlü oyuncu, ödüllü tiyatro sanatçısı Cihan Ünal ile Sanata adanmış bir ömrün kahramanı Önder Bali “Şarkılarla Şiirlerin Dansı” performansıyla Dünya ve Türk müziğinin klasikleşen şarkıları ve ünlü şairlerin şiirlerini yorumlayarak izleyenleri büyüledi.

SpoonLounge’un keyifli ortamında her ayın ilk Pazartesi günü Arda Gündüz, her Çarşamba Levent Ünal ve Efe Ünal, her Cuma Cem Kafkas, her Cumartesi gecesi ise Nalan & Utku Gülşen sahne alırken diğer gecelerde Ufuk Şenyaylar ve Grubu ile fasıl eşliğinde misafirler gönüllerince eğleniyor. 

SpoonLounge’un sahibi Dilek Orhan açılış gecesi yaptığı konuşmada, “yenilenen sahnesi ve her biri kendi alanında gerçek birer yıldız olan isimlerle bu sezonda da eşsiz müzik dinletiler sunacağız” dedi. Tüm kadrosu özenle seçilen Spoon ekibinin lezzetinden, sunumuna yine fark yaratacaklarına inancının tam olduğunu vurgulayan Orhan, “açıldığımız günden bu yana misafirlerimizin yorumu, her zaman kendilerini evlerinde hissettikleri yönünde oldu. Bu samimi ve sıcak ortamı yaratan asıl siz değerli misafirlerimize SpoonLounge adına teşekkür etmek isterim” dedi.

Pazar günleri hariç her gün açık olan SpoonLounge’da, çilingir sofrasının yanı sıra, dünya ve Türk mutfağından eşsiz lezzetler sunuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1