banner2

Alex'ten sürpriz İstanbul çıkarması!

Fenerbahçe efsanesi Alex de Souza, gizemli bir şekilde İstanbul'a geldi. Brezilyalı'nın Fenerbahçe'de dev bir görevi üstleneceği de iddia ediliyor.

Alex'ten sürpriz İstanbul çıkarması!

Alex'in bu beklenmedik gelişi beraberinde birçok spekülasyonu da getirdi.

Alex'in Fenerbahçe - Galatasaray derbisini izlemek için İstanbul'a geldiği öğrenildi. Öte yandan Emenike ve Mehmet Aurelio’nun da maç için Kadıköy'e gelmesi bekleniyor.

Ali Koç'un göreve gelmesiyle birlikte iade-i itibar alan Sambacı'nın, sarı-lacivertlilerde önemli bir göreve getirileceği haberlerinin çıkmasının ardından İstanbul'a ayak basması dikkat çekti.

Efsanevi futbolcunun, Fenerbahçe'de Damien Comolli yerine sportif direktörlük görevini devralacağı iddia ediliyordu.

Fotomaç'ın haberine göre Ali Koç, Brezilya pazarında Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Alex de Souza'yı referans alacak. Alex de Souza'nın Brezilya Ligi'ne olan hakimiyetine güvenen Fenerbahçe başkanı, Alex'in önerdiği isimleri tek tek masaya yatıracak.

Fenerbahçe'de bu yeni transfer harekatının 'Fener Ol' projesinden çıkacak sonuca göre kararlaştırılacağı belirtildi. Hedeflenen rakama ulaşılırsa Fenerbahçe'nin Brezilya harekatı başlayacak ve yıldızlara birer birer imza attırılacak.

Alex de Souza'nın da Ali Koç ile yaptığı görüşmelerde Fenerbahçe'ye uzun dönemde katkı sağlayabilecek isimlerle görüşülmesi gerektiği ve birden çok mevkide fayda sağlayabilecek isimlere yönelmenin doğru olacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 06:01
banner9
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1