banner2

Arda Turan'dan prim iddialarına yanıt geldi

Türkiye A Milli Futbol Takımı kaptanı Arda Turan babalar günü paylaşımında parayla işim olmaz dedi, prim iddialarına gönderme yaptı.

Arda Turan'dan prim iddialarına yanıt geldi

 

Bugün basında çıkan ve Milli Takım oyuncularının primlerini alamadıkları nedeniyle rahatsız oldukları yazılan haberlerinin ardından kaptan Arda Turan'dan yanıt geldi.

"PARAYLA İŞİM OLMAZ"

Instagramı aktif olarak kullanan Turan, babalar günü paylaşımı yaptı ama mesajının içine parayla işim olmaz ifadelerini de koyarak prim haberlerine gönderme yaptı. Turan, fotoğrafın altına şu notu düştü:

"Biz, çocuklarını en güzel şekilde büyütmek için iki işte günde 18 saat çalışmış bir babanın evladıyız. Babam bilir ki benim adım bu dünyada parayla, pulla aynı cümlede geçmez. Ve ben inanırım ki babam benim kalbimi bildikçe, bu dünyada başka şeye ihtiyacım yoktur. Babalar Günün kutlu olsun, benim emekçi kahramanım. Unutma ki doğruların elbet bir gün gün yüzüne çıkmak gibi bir alışkanlığı vardır. Hele bir zamanı gelsin... #ülkemiçin #bayrağımiçin son saniyeye kadar mücadeleye devam önce"

ARDA TURAN İLE FATİH TERİM'İN ARASINDA GEÇTİĞİ İDDİA EDİLEN DİYALOG

Arda Turan hakkında bugün gazetelerde, Paris’te oynanacak Hırvatistan maçı öncesi, Milli Takım kampında Fatih Terim’in futbolcularla yaptığı toplantıda kriz yaşandığı iddiası ortaya atılmıştı. İddialara göre Turan, toplantıda Fatih Terim'e primleri sordu:

"-Bir dakika hocam, şu prim konusunu da konuşalım mı?

Terim’in Arda’ya tepkisi:

- Ne konuşacağız, Arda! Sen gerekli konuşmaları yapmışsın zaten Cengiz Zilfikaroğlu ile." 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2016, 08:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1