banner2

BTM 2'de 8. Hafta sonuçları

BTM 2'de 8. Hafta sonuçları
banner46
banner47



İktisatbank BTM 2.Lig 1.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.07.2022

 18:00
Gaziveren Semih Türköz Stadı

Gaziveren SK
0 - 2

Detaylar


Yedidalga Aksu SK
(H) OLGUN CANİK

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) EMİR TURALI
23.07.2022

 18:00
Zümrütköy Stadı

Zümrütköy SK
0 - 5

Detaylar


Gayretköy GSK
(H) HÜSEYİN SAÇAR

(Y) FERDİ GÜZEL

(Y) HÜLYA GÜNEY
23.07.2022

 18:00
Doğancı Emek Stadı

Poy Rent a Car Yeşilyurt SD
1 - 3

Detaylar


Akçay SK
(H) YUSUF ATLAR

(Y) MERT AKSU

(Y) OGÜN ULAŞ





İktisatbank BTM 2.Lig 2.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.07.2022

 18:00
Doğancı Emek Stadı

Kalkanlı SK
4 - 5

Detaylar


Yeşiltepe Ilgaz SD
(H) BERK BAĞRIKARA

(Y) EMİR TURALI

(Y) HÜLYA GÜNEY
22.07.2022

 18:00
Akçay Rauf Raif Denktaş Stadı

Mevlevi SK
5 - 0

Detaylar


Akdeniz KSD
(H) AHMET GENÇ

(Y) BARAN MARANGOZ

(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
22.07.2022

 18:00
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı

Çamlıbel SKD
4 - 2

Detaylar


Yeşil Harnıp Kozanköy SK
(H) SELİM KAYNARCA

(Y) FERDİ GÜZEL

(Y) NEHİR ATAKAN





İktisatbank BTM 2.Lig 3.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
24.07.2022

 18:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

Bahçeli SK
9 - 0

Detaylar


Serhatköy SK
(H) ABDULLAH GENÇ

(Y) MEHMETCAN ERLİ

(Y) RÜYA SAKALLI
24.07.2022

 18:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası

Alayköy SKKD
1 - 3

Detaylar


Pınarbaşı ÇSK
(H) SERDAR GÜRPINAR

(Y) SELİM KAYNARCA

(Y) MERT AKSU
24.07.2022

 18:00
Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı

Şirinevler YSK
0 - 1

Detaylar


Ağırdağ Boğaz TSK
(H) TURGAY MİSK

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) OGÜN ULAŞ

banner37




İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.07.2022

 18:00
Balıkesir Stadı

Gaziköy SK
3 - 4

Detaylar


Yeniceköy ZSK
(H) ABDULLAH GENÇ

(Y) YALÇIN KABACIKLI

(Y) BUSE BAĞRIKARA
22.07.2022

 18:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı

Aslanköy GSD
0 - 0

Detaylar


Pergama SD
(H) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(Y) ŞAHİN COŞKUN

(Y) ABDULKADİR KARADAĞ





İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.07.2022

 18:00
Dörtyol Adem Nural Stadı

Pile TSK
2 - 0

Detaylar


Güvercinlik İYSK
(H) BERK BAĞRIKARA

(Y) ABDULKADİR KARADAĞ

(Y) ARDA ŞENGÜL
24.07.2022

 18:00
Dörtyol Adem Nural Stadı

Korkuteli GD
8 - 1

Detaylar


Yenişehir SK
(H) ŞAHİN COŞKUN

(Y) BARAN MARANGOZ

(Y) ARDA ŞENGÜL
24.07.2022

 18:00
İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı

Çayönü SK
0 - 2

Detaylar


Tuzla ABSK
(H) ARİF MALEK

(Y) YALÇIN KABACIKLI

(Y) AHMET ATLAR





İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
24.07.2022

 18:00
Geçitkale Stadı

SFC Boğaziçi SK
9 - 1

Detaylar


Alaniçi YSK
(H) SERKAN ÖZDENKCİ

(Y) YUSUF ATLAR

(Y) İBRAHİM HALİL ŞAHİN
24.07.2022

 18:00
Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı

Tatlısu Seracılar GSK
0 - 1

Detaylar


Mutluyaka HSK
(H) OLGUN CANİK

(Y) AHMET GENÇ

(Y) ALİ EREN ORÇAN
24.07.2022

 18:00
Akova Eray Vudalı Stadı

Ötüken TKOSK
2 - 1

Detaylar


Autorite Civisil SK
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) ALİ İŞLEK





İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.07.2022

 18:00
Kaplıca Emre Genç Stadı

Yarköy PGSK
3 - 1

Detaylar


Bafra SK
(H) BURAK MANDIRALI

(Y) İBRAHİM HALİL ŞAHİN

(Y) YUNUS TURAN SARAÇ
23.07.2022

 18:00
Akova Eray Vudalı Stadı

Ergazi GSK
1 - 1

Detaylar


Kaplıca Karadeniz 61 SK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) ALİ İŞLEK

(Y) İRFAN ALICI
23.07.2022

 18:00
Geçitkale Stadı

Ardahan SD
1 - 9

Detaylar


Dipkarpaz TSK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) SERDAR GÜRPINAR
YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1