banner2

BTM 2'de günün sonuçları

BTM 2'de günün sonuçları
banner46
banner47



İktisatbank BTM 2.Lig 1.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.07.2022

 18:00
Zümrütköy Stadı

Zümrütköy SK
1 - 3

Detaylar


Poy Rent a Car Yeşilyurt SD
(H) ABDULLAH GENÇ

(Y) BARAN MARANGOZ

(Y) NEDİME SUNGUR
27.07.2022

 18:00
Gayretköy Sahası

Gayretköy GSK
2 - 1

Detaylar


Gaziveren SK
(H) İSMAİL ERCAN

(Y) EMİR TURALI

(Y) NEHİR ATAKAN
27.07.2022

 18:00
Akçay Rauf Raif Denktaş Stadı

Akçay SK
0 - 1

Detaylar


Yedidalga Aksu SK
(H) ŞAHİN COŞKUN

(Y) FERDİ GÜZEL

(Y) HÜLYA GÜNEY





İktisatbank BTM 2.Lig 2.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
26.07.2022

 18:00
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı

Yeşiltepe Ilgaz SD
6 - 2

Detaylar


Çamlıbel SKD
(H) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(Y) OGÜN ULAŞ

(Y) MERT AKSU
26.07.2022

 18:00
Doğancı Emek Stadı

Kalkanlı SK
1 - 3

Detaylar


Mevlevi SK
(H) ZEKAİ TÖRE

(Y) SELİM KAYNARCA

(Y) EMİR TURALI
27.07.2022

 18:00
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı

Akdeniz KSD
2 - 10

Detaylar


Yeşil Harnıp Kozanköy SK
(H) SERDAR GÜRPINAR

(Y) YALÇIN KABACIKLI

(Y) OGÜN ULAŞ





İktisatbank BTM 2.Lig 3.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
28.07.2022

 18:00
Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı

Ağırdağ Boğaz TSK
12 - 0

Detaylar


Serhatköy SK
(H) İBRAHİM KATMER

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) AHMET GENÇ
28.07.2022

 18:00
Güzelyurt Sentetik Sahası

Alayköy SKKD
1 - 9

Detaylar


Şirinevler YSK
(H) HÜSEYİN SAÇAR

(Y) BERK BAĞRIKARA

(Y) NURHAN KUTLUGÜN
28.07.2022

 18:00
Girne Pia Bella Sahası

Pınarbaşı ÇSK
1 - 0

Detaylar


Bahçeli SK
(H) OLGUN CANİK

(Y) YUSUF ATLAR

(Y) ABDULKADİR KARADAĞ

banner37




İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
26.07.2022

 18:00
Beyarmudu Mustafa Taner Yalluri Stadı

Pergama SD
1 - 3

Detaylar


Kırıkkale TSK
(H) BURAK MANDIRALI

(Y) AHMET GENÇ

(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
26.07.2022

 18:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı

Aslanköy GSD
4 - 3

Detaylar


Gaziköy SK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) BARAN MARANGOZ

(Y) ARDA ŞENGÜL





İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.07.2022

 18:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Tuzla ABSK
2 - 1

Detaylar


Güvercinlik İYSK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) NURHAN KUTLUGÜN

(Y) OSMAN KARAYAKA
27.07.2022

 18:00
Gazimağusa Canbulat Stadı

Yenişehir SK
1 - 11

Detaylar


Pile TSK
(H) YUSUF ATLAR

(Y) YUNUS TURAN SARAÇ

(Y) AHMET GENÇ
28.07.2022

 18:00
Dörtyol Adem Nural Stadı

Korkuteli GD
5 - 1

Detaylar


Çayönü SK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) SERKAN ÖZDENKCİ

(Y) YUSUFCAN DÖNDER





İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.07.2022

 18:00
Dörtyol Adem Nural Stadı

Alaniçi YSK
0 - 0

Detaylar


Tatlısu Seracılar GSK
(H) HALİL ATLAR

(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN

(Y) ARDA ŞENGÜL
27.07.2022

 18:00
Geçitkale Stadı

Autorite Civisil SK
2 - 1

Detaylar


Mutluyaka HSK
(H) BERK BAĞRIKARA

(Y) MEHMETCAN ERLİ

(Y) BUSE BAĞRIKARA
28.07.2022

 18:00
Geçitkale Stadı

SFC Boğaziçi SK
1 - 1

Detaylar


Ötüken TKOSK
(H) FERHAT TUNA

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) BURAK MANDIRALI





İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.07.2022

 18:00
Kaplıca Emre Genç Stadı

Kaplıca Karadeniz 61 SK
4 - 0

Detaylar


Yarköy PGSK
(H) HAKAN ÜNAL

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) YUSUFCAN DÖNDER
27.07.2022

 18:00
Akova Eray Vudalı Stadı

Ergazi GSK
5 - 0

Detaylar


Ardahan SD
(H) SERKAN ÖZDENKCİ

(Y) ABDULKADİR KARADAĞ

(Y) MERT AKSU
27.07.2022

 18:00
Yenierenköy Stadı

Dipkarpaz TSK
3 - 1

Detaylar


Bafra SK
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) İBRAHİM HALİL ŞAHİN
YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1