İktisatbank BTM 2.Lig 1.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
30.07.2022 18:00 |
Doğancı Emek Stadı | Poy Rent a Car Yeşilyurt SD |
2 - 2 Detaylar |
Gayretköy GSK |
(H) HALİL ATLAR (Y) FERDİ GÜZEL (Y) EMİR TURALI |
30.07.2022 18:00 |
Denizli Bilal İyigün Stadı | Yedidalga Aksu SK |
4 - 0 Detaylar |
Zümrütköy SK |
(H) ARİF MALEK (Y) ABDULKADİR KARADAĞ (Y) BARAN MARANGOZ |
30.07.2022 18:00 |
Gaziveren Semih Türköz Stadı | Gaziveren SK |
3 - 1 Detaylar |
Akçay SK |
(H) AHMET GENÇ (Y) SERTAN ALKIN (Y) NURHAN KUTLUGÜN |
İktisatbank BTM 2.Lig 2.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
29.07.2022 18:00 |
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı | Çamlıbel SKD |
4 - 9 Detaylar |
Akdeniz KSD |
(H) BERK BAĞRIKARA (Y) OGÜN ULAŞ (Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN |
29.07.2022 18:00 |
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası | Yeşil Harnıp Kozanköy SK |
4 - 3 Detaylar |
Kalkanlı SK |
(H) YUSUF ATLAR (Y) MERT AKSU (Y) ARDA ŞENGÜL |
29.07.2022 18:00 |
Akçay Rauf Raif Denktaş Stadı | Mevlevi SK |
0 - 0 Detaylar |
Yeşiltepe Ilgaz SD |
(H) HÜSEYİN ÖZKAN (Y) İRFAN ALICI (Y) EMİR TURALI |
İktisatbank BTM 2.Lig 3.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
31.07.2022 18:00 |
Güzelyurt Sentetik Sahası | Serhatköy SK |
2 - 7 Detaylar |
Alayköy SKKD |
(H) İBRAHİM KATMER (Y) MEHMETCAN ERLİ (Y) HÜLYA GÜNEY |
31.07.2022 18:00 |
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı | Bahçeli SK |
1 - 3 Detaylar |
Ağırdağ Boğaz TSK |
(H) ARİF MALEK (Y) AHMET GENÇ (Y) BUSE BAĞRIKARA |
31.07.2022 18:00 |
Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı | Şirinevler YSK |
0 - 1 Detaylar |
Pınarbaşı ÇSK |
(H) ABDULLAH GENÇ (Y) HALİL ATLAR (Y) FERDİ GÜZEL |
İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
30.07.2022 18:00 |
Balıkesir Stadı | Gaziköy SK |
3 - 1 Detaylar |
Pergama SD |
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU (Y) SERKAN ÖZDENKCİ (Y) HASAN BALDAN |
31.07.2022 18:00 |
Balıkesir Stadı | Kırıkkale TSK |
2 - 2 Detaylar |
Yeniceköy ZSK |
(H) BERK BAĞRIKARA (Y) BARAN MARANGOZ (Y) HASAN BALDAN |
İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
30.07.2022 18:00 |
Dörtyol Adem Nural Stadı | Pile TSK |
3 - 1 Detaylar |
Tuzla ABSK |
(H) HÜSEYİN SAÇAR (Y) MERT AKSU (Y) OGÜN ULAŞ |
31.07.2022 18:00 |
Dörtyol Adem Nural Stadı | Güvercinlik İYSK |
1 - 2 Detaylar |
Korkuteli GD |
(H) SERKAN ÖZDENKCİ (Y) YUSUF ATLAR (Y) AHMET ATLAR |
31.07.2022 18:00 |
İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı | Çayönü SK |
4 - 1 Detaylar |
Yenişehir SK |
(H) MURAT İZCİ (Y) MEHMET EKŞİCİ (Y) YUSUFCAN DÖNDER |
İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
31.07.2022 18:00 |
Akova Eray Vudalı Stadı | Ötüken TKOSK |
5 - 1 Detaylar |
Alaniçi YSK |
(H) SERDAR GÜRPINAR (Y) OGÜN ULAŞ (Y) YUNUS TURAN SARAÇ |
31.07.2022 18:00 |
Geçitkale Stadı | Mutluyaka HSK |
1 - 3 Detaylar |
SFC Boğaziçi SK |
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK (Y) ALİ İŞLEK (Y) OSMAN KARAYAKA |
31.07.2022 18:00 |
Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı | Tatlısu Seracılar GSK |
5 - 4 Detaylar |
Autorite Civisil SK |
(H) ŞAHİN COŞKUN (Y) ULAŞ İLBEYİ (Y) MERT AKSU |
İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
30.07.2022 18:00 |
Geçitkale Stadı | Ardahan SD |
1 - 8 Detaylar |
Kaplıca Karadeniz 61 SK |
(H) BURAK MANDIRALI (Y) MEHMET EKŞİCİ (Y) BUSE BAĞRIKARA |
30.07.2022 18:00 |
Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı | Yarköy PGSK |
0 - 3 Detaylar |
Dipkarpaz TSK |
(H) MURAT İZCİ (Y) ALİ EREN ORÇAN (Y) EMRE ORÇAN |
31.07.2022 18:00 |
Kaplıca Emre Genç Stadı | Bafra SK |
1 - 4 Detaylar |
Ergazi GSK |
(H) OLGUN CANİK (Y) ALİ EREN ORÇAN (Y) SERTAN ALKIN |