banner2

BTM 2'de günün sonuçları

BTM 2'de günün sonuçları
banner46
banner47

İktisatbank BTM 2.Lig 1.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.07.2022

 18:00
Doğancı Emek Stadı

Poy Rent a Car Yeşilyurt SD
2 - 2

Detaylar


Gayretköy GSK
(H) HALİL ATLAR

(Y) FERDİ GÜZEL

(Y) EMİR TURALI
30.07.2022

 18:00
Denizli Bilal İyigün Stadı

Yedidalga Aksu SK
4 - 0

Detaylar


Zümrütköy SK
(H) ARİF MALEK

(Y) ABDULKADİR KARADAĞ

(Y) BARAN MARANGOZ
30.07.2022

 18:00
Gaziveren Semih Türköz Stadı

Gaziveren SK
3 - 1

Detaylar


Akçay SK
(H) AHMET GENÇ

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) NURHAN KUTLUGÜN





İktisatbank BTM 2.Lig 2.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.07.2022

 18:00
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı

Çamlıbel SKD
4 - 9

Detaylar


Akdeniz KSD
(H) BERK BAĞRIKARA

(Y) OGÜN ULAŞ

(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
29.07.2022

 18:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası

Yeşil Harnıp Kozanköy SK
4 - 3

Detaylar


Kalkanlı SK
(H) YUSUF ATLAR

(Y) MERT AKSU

(Y) ARDA ŞENGÜL
29.07.2022

 18:00
Akçay Rauf Raif Denktaş Stadı

Mevlevi SK
0 - 0

Detaylar


Yeşiltepe Ilgaz SD
(H) HÜSEYİN ÖZKAN

(Y) İRFAN ALICI

(Y) EMİR TURALI





İktisatbank BTM 2.Lig 3.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
31.07.2022

 18:00
Güzelyurt Sentetik Sahası

Serhatköy SK
2 - 7

Detaylar


Alayköy SKKD
(H) İBRAHİM KATMER

(Y) MEHMETCAN ERLİ

(Y) HÜLYA GÜNEY
31.07.2022

 18:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

Bahçeli SK
1 - 3

Detaylar


Ağırdağ Boğaz TSK
(H) ARİF MALEK

(Y) AHMET GENÇ

(Y) BUSE BAĞRIKARA
31.07.2022

 18:00
Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı

Şirinevler YSK
0 - 1

Detaylar


Pınarbaşı ÇSK
(H) ABDULLAH GENÇ

(Y) HALİL ATLAR

(Y) FERDİ GÜZEL

banner37




İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.07.2022

 18:00
Balıkesir Stadı

Gaziköy SK
3 - 1

Detaylar


Pergama SD
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) SERKAN ÖZDENKCİ

(Y) HASAN BALDAN
31.07.2022

 18:00
Balıkesir Stadı

Kırıkkale TSK
2 - 2

Detaylar


Yeniceköy ZSK
(H) BERK BAĞRIKARA

(Y) BARAN MARANGOZ

(Y) HASAN BALDAN





İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.07.2022

 18:00
Dörtyol Adem Nural Stadı

Pile TSK
3 - 1

Detaylar


Tuzla ABSK
(H) HÜSEYİN SAÇAR

(Y) MERT AKSU

(Y) OGÜN ULAŞ
31.07.2022

 18:00
Dörtyol Adem Nural Stadı

Güvercinlik İYSK
1 - 2

Detaylar


Korkuteli GD
(H) SERKAN ÖZDENKCİ

(Y) YUSUF ATLAR

(Y) AHMET ATLAR
31.07.2022

 18:00
İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı

Çayönü SK
4 - 1

Detaylar


Yenişehir SK
(H) MURAT İZCİ

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) YUSUFCAN DÖNDER





İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
31.07.2022

 18:00
Akova Eray Vudalı Stadı

Ötüken TKOSK
5 - 1

Detaylar


Alaniçi YSK
(H) SERDAR GÜRPINAR

(Y) OGÜN ULAŞ

(Y) YUNUS TURAN SARAÇ
31.07.2022

 18:00
Geçitkale Stadı

Mutluyaka HSK
1 - 3

Detaylar


SFC Boğaziçi SK
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(Y) ALİ İŞLEK

(Y) OSMAN KARAYAKA
31.07.2022

 18:00
Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı

Tatlısu Seracılar GSK
5 - 4

Detaylar


Autorite Civisil SK
(H) ŞAHİN COŞKUN

(Y) ULAŞ İLBEYİ

(Y) MERT AKSU





İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.07.2022

 18:00
Geçitkale Stadı

Ardahan SD
1 - 8

Detaylar


Kaplıca Karadeniz 61 SK
(H) BURAK MANDIRALI

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) BUSE BAĞRIKARA
30.07.2022

 18:00
Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı

Yarköy PGSK
0 - 3

Detaylar


Dipkarpaz TSK
(H) MURAT İZCİ

(Y) ALİ EREN ORÇAN

(Y) EMRE ORÇAN
31.07.2022

 18:00
Kaplıca Emre Genç Stadı

Bafra SK
1 - 4

Detaylar


Ergazi GSK
(H) OLGUN CANİK

(Y) ALİ EREN ORÇAN

(Y) SERTAN ALKIN
YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1