banner2

DAÜ Personel Voleybol ve Basketbol Turnuvasında şampiyonlar belli oldu

DAÜ Personel Voleybol ve Basketbol Turnuvasında şampiyonlar belli oldu
banner47

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Spor İşleri Müdürlüğü tarafından, 11-18 Kasım 2022 tarihleri arasında, üniversite personeline yönelik olarak voleybol ve basketbol turnuvası düzenlendi. DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda gerçekleşen söz konusu turnuvaya DAÜ’nün çeşitli fakültelerinden ve birimlerinden toplam 12 takım katıldı.

Basketbolda Şampiyon Fen ve Edebiyat Fakültesi

banner37
Basketbol turnuvasında Fen ve Edebiyat Fakültesi, Güvenlik Birimi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Spor İşleri Müdürlüğü, Güvenlik Birimi Kadın Takımı ile DAÜ-2 Yurdu karşı karşıya geldi. Final müsabakasında Spor İşleri Müdürlüğü'nü 23-21’lik skorla yenen Fen ve Edebiyat Fakültesi takımı şampiyonluğa ulaşırken, DAÜ-2 Yurdu takımına karşı 26-10’luk skor elde eden Güvenlik Birimi üçüncülüğü elde etti.

Voleybolda Şampiyon Spor İşleri Müdürlüğü

Voleybol turnuvasında ise Rektörlük, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Hemşirelik Bölümü 1, Hemşirelik Bölümü 2, Spor İşleri Müdürlüğü ile Bilgisayar ve Teknoloji Yüksekokulu karşı karşıya geldi. Final müsabakasında Rektörlük takımını 2-0 yenen Spor İşleri Müdürlüğü şampiyon olurken, Sağlık Bilimleri Fakültesi takımı Heşmirelik Bölümü 1 takımını 2-0 yenerek üçüncülük kupasını aldı.

Turnuva sonucunda başarılı olan takımlara kupa ve madalyaları, DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda gerçekleştirilen ödül töreniyle, DAÜ Öğrenci İşlerinden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Aktuğlu tarafından takdim edildi.

YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1