banner2

Meclis Takımı, Lapta Master Takımı ile karşılaştı

banner35

banner44
Meclis Takımı, Lapta Master Takımı ile karşılaştı
banner45
banner46
banner47

Cumhuriyet Meclisi Futbol Takımı, Lapta Masterları takımı ile dostluk  karşılaşmasında bir araya geldi. 

Meclis Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Lapta Şehit Şevket Kadir Stadyumunda oynanan ve Alper Aligüllü’nün yönettiği karşılaşma öncesi bölge sporuna  hizmet etmiş merhum sporcular anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. 

Meclis takımında CTP Milletvekili Teberrüken Uluçay, bağımsız Milletvekilleri Hasan Büyükoğlu ve Mesut Genç ile bazı Meclis çalışanları yer aldı. 

banner37
Maç öncesi konuşan Meclis Takımı Kaptanı Hasan Büyükoğlu,  sporun güzellikleri konusunda farkındalık yaratma amacıyla ülkenin çeşitli bölgelerinde karşılaşmalar gerçekleştirdiklerini anımsattı. 

Büyükoğlu, 2 yıla yakın bir süredir pandemi süreci yaşanmasına rağmen insanların sporsuz kalmaması gerektiğine dikkat çekerek,  kurallara uyarak hayatın normal akışı ile devam etmesi gerektiğini söyledi ve tüm vatandaşlara aşı olmaları konusunda çağrı yaptı. 

Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ da konuşmasında,  Meclis takımını bölgede ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, uzun süreden beri etkinlik yapmadan geçen zamanlardan sonra bu tür adımların bölge halkına ve bütün ülkeye de psikolojik olarak bir motivasyon sağladığını dile getirdi. 

Karşılaşma 7-7 beraberlikle sonuçlandı. 

YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1