banner2
banner34

Kılıçdaroğlu: Yürüyüşümüz sürüyor, buradayız

banner35

Kılıçdaroğlu: Yürüyüşümüz sürüyor, buradayız
banner47

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Şu andan itibaren öncelikle bana oy veren 25 milyon vatandaşımızı moralli şekilde dimdik ayakta görmek istiyorum. Yürüyüşümüz sürüyor, buradayız” dedi.

Kılıçdaroğlu, seçim sonuçlarının netleşmesinin ve seçimi kaybetmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Halka “Hakkınızın yenmesine müsaade edemezdim, etmedim. Göz yumamazdım. Yummadım. Eziyetlere, haksız hukuksuz adaletsiz bir düzene karşı susup, dilsiz şeytan olamazdım, olmadım. Milyonlarca göçmenin gelip de sizin ikinci sınıf vatandaş olmanıza susamazdım. Susmadım.” diye hitap eden Kılıçdaroğlu, işsiz evlatlar hayata tutunmaya çalışırken haklarının yenilmesine müsaade edemeyeceğini ve etmediğini söyledi.

banner37
Kılıçdaroğlu, “Çocuklarımızın yatağa aç girmesine, esnafımın borç içinde olmasına, çiftçimin toprağa üretime küsmesine gönlüm razı gelemezdi, gelmedi. Bu toprakların bir insanı olarak bolluk, bereket, huzur içinde yaşayın diye mücadele verdim, vermeye de devam edeceğim.” diye konuştu.

-“Demokrasi mücadelesi sürdürmeye destek verin”

Kemal Kılıçdaroğlu, “Şimdi sizlerden bir ricam var” diyerek şöyle devam etti:

“Kendiniz için evlatlarımız için, emeklilerimiz için, analarımız, babalarımız için, çiftçi, esnaf kardeşlerimiz için demokrasi mücadelesi sürdürmeye destek verin. Son yılların en adil olmayan seçim sürecini yaşadık. Devletin bütün imkanları bir siyasi partiye seferber edildi. Bir adamın ayakları altına serildi. Bu ahlak ve hukuk dışı baskılara ve yayılmak istenen korku iklimine boyun eğmeden mücadele eden millet ittifakının sayın genel başkanlarına teşkilatlarına ve seçmenlerimize, sandıklara sahip çıkan ve hala sahip çıkmaya devam eden tüm vatandaşlarıma yürekten teşekkür ederim.”

banner48
YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1