banner2

Türkülerle Daü 9 Etkinliği Ücretsiz Olarak Gerçekleşecek

Türkülerle Daü 9 Etkinliği Ücretsiz Olarak Gerçekleşecek

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Türkülerle DAÜ” etkinliğinin bu yıl 9.’su düzenleniyor. Halka açık bir şekilde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan söz konusu etkinlik DAÜ Müzik Kulübü’nün seslendireceği parçalar ile başlayacak. Ardından ise Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Edip Akbayram konseri ile gece devam edecek.

7 Mart 2020 Cumartesi gecesi, 19:30 – 22:30 saatleri arasında, DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda gerçekleşecek olan Türkülerle DAÜ 9 etkinliği, geceye katılanlara doyumsuz bir Türkü gecesi yaşatacak. Gecede birbirinden güzel parçalarını seslendirecek olan Edip Akbayram, gönüllere taht kuran “Hasretinle Yandı Gönlüm”, “Aldırma Gönül”, “Kendim Ettim Kendim Buldum” gibi parçaları ile geceye katılanlara türkü dolu saatler yaşatacak.

Bilet Ücretleri 7 Mart Tarihine Kadar Geri Alınabilecek

Daha önceki duyurularda “Türkülerle DAÜ 9” etkinliğine öğrencilerin kimlik kartlarını ibraz ederek ücretsiz olarak giriş yapacakları, DAÜ Personeli ve KKTC Halkının ise bilet alarak ücretli giriş yapacağı belirtilmişti. Ancak, DAÜ Rektörlüğü tarafından alınan karar doğrultusunda DAÜ Personeli ve KKTC Halkı için de girişin ücretsiz olmasına karar verilmiştir.

Türkülerle DAÜ etkinliği için Gazimağusa, Lefkoşa ve Girne Deniz Plaza Şubeleri’nden bilet alan kişilerin ödedikleri miktarı en geç 7 Mart 2020 tarihine kadar geri almaları gerekmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1