banner2

Turnuva tamamlandı

KKTC Taekwondo judo Karate Federasyonunun Düzenlediği

Turnuva tamamlandı

 

KKTC Budo Hyong/Pusme/Kata  Müsabakaları 17 Haziran 2016 Cuma Akşamı  Girne de Avrasa Salonunda yapıldı 

 

Girne Taekwondo İhtisas Kulübü ,Doğan Tük Birliği,Türk Ocağı Limasol,Girne Halkevi, ,Lefkoşa Taekwondo  İhtisas Kulübü.,takımlarından  Lisansları vizeli  bay ve bayan Renkli kuşaklardan sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan  ve çekişme   içersinde  geçti. Müsabakaların ödüllerini Federasyon Başkanı Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ile Kulup ve Bölge temsilcileri verdiler

 

Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon ,Bölge ve kulüp temsilcileri verirken  Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Ali Uslu, Öykü  Ergin ,Sevtap Keskin ile Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler

 

 

Bayanlar  Taekwondo Karate Budo Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:

1.Kategori:      1.Özlem Tomak                      2.Açelya Ergin                       3.Ayşe Dişçeken

2.Kategori:      1.Hayat Keskin                      2.Melisa Ertürk                      3.Betül Ceylan

3.Kategori:      1.Doğa Ateş                           2.Melek Muti                         3.Ayşegül Gezer

4.Kategori:      1.İrina Dergaus                      2.Şerife Patlar                        3.Esma Özbiçer

5.Kategori:      1.Natalia Dergaus                  2.Elena Pakhomova               3.Tuba Şener

6.Kategori:      1.Huriye Kaya                                   2.Maryam Golabgir                3.Gülizar Koç

 

Erkekler  Taekwondo Karate Budo  Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:

 

1.Kategori:      1.Rayan Golabgir                   2.Roham Golabgir                  3.Mehmet Çil

2.Kategori:      1.Yasin Tomak                       2.Kubilay Demirel                  3.Mahmut Colayır

3.Kategori:      1.Tan Keskin                          2.Nikita Gordeev                   3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori:      1.Kuday Kaya                                   2.Ömer Can Karadayı                        3.Taner Kara

5.Kategori:      1.Anıl Keskin                         2.Mert Akar                           3.Bahadır Bozbay

6.Kategori:      1.Yunus Emre Tomak            2.Mert Akçil                           3.Türkmen Türk

7.Kategori:      1.Ahmet Dişçeken                 2.Amir Durdiyev                    3.Ahmet Keskin

8.Kategori:      1.Armağan Sütşurup              2.Ömer Özdemir                    3.Sinan Kara

9.Kategori:      1.Miraç Mert Üstüner            2.Ali Majaliwa                       3.Vedat Kaya

 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2016, 08:30
banner9
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1