banner2

DAÜ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü’nden liseli öğrencilere yönelik ödüllü reklam yarışması

banner44
DAÜ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü’nden liseli öğrencilere yönelik ödüllü reklam yarışması
banner45
banner46

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü tarafından bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan Viral Reklam Yarışması için başvurular 21 Nisan’da başladı. 31 Mayıs 2022 Salı gününe kadar devam edecek olan başvuruların ardından, Haziran 2022’de yapılacak ödül töreniyle tüm katılımcılara katılım sertifikası verilmesinin yanı sıra, dereceye giren lise öğrencileri de ödüllendirilecekler.

banner37
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcılığı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı iş birliğinde gerçekleşecek olan yarışmanın sponsorluklarını Noyanlar Grup ile Kuzey Kıbrıs Turkcell üstlendi. Yarışmanın konusu “Kültürünü Yaşat” olarak belirlendi. Viral Reklam Yarışması’nda gençlerin; yaşadıkları bölgenin kültürel zenginliklerini, dijital ortamda hazırlayacakları eserlerle tanıtmaları esas alınacak.

Yarışmaya, KKTC Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi ve özel okullardaki tüm lise 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencileri katılabilecek. Jüri değerlendirmesi sonucu birinci gelen viral reklama 5,000 TL+ Xiaomi Redmi Note 10s, ikinciye 3,000 TL+ Xiaomi Mi Band 6 ve üçüncüye de 2,000TL+ Apple Airtag ödülleri verilecek. Ayrıca ödül töreninde tüm katılımcılar katılım belgeleriyle onurlandırılacak. Detaylı bilgiye https://tinyurl.com/yttvnpnp linkinden veya afiş üzerindeki QR kodu okutularak ulaşılabiliyor. Aynı zamanda DAÜ İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nün 630 20 06 numaralı telefonundan yarışma hakkında her türlü bilgi talebinde bulunulabiliyor.

YORUM EKLE
banner50
SIRADAKİ HABER

banner12

banner1